PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات مربوط سیستم عامل آندروید را اینجا بپرسید !!

صفحه ها : 1 [2] 3

GalaxyNight
08-22-2011, 09:29
سلام فایلی که گرفتم tar نیست
فایل tar با حجم تقریبا 240 مگ داخل یه فایل rar با حجم 124 مگ هستش یعنی حجمش نصف شده
و یک رام دیگه هم گرفتم که فایل تار داخل یه رار و اونم داخل یه رار دیگست و هیچ کدوم از این 2 تا اکسترکت نمیشن
هم با وینرار و هم با وینزیپ امتحان کردم
هر دو رام رسمی تک فایلی اروپا هستن که سم فریمور گذاشته برا دانلود
شما یا پسووردو اشتباه میزنی که اکسترکت نمیشه یا فایل هایی که دانلود کردی خرابه..؟
منظورم اینه که شاید احتیاج به Repair (تعمیر فایل زیپ شده) داشته باشه..!

ST92
08-22-2011, 12:19
ریپیر هم میکنم درست نمیشه و همون طوری ارور میده
اونقدر هم گاگول نیستم که پسورد رو اشتباه بزنم :دی
وقتی شروع به اکسترکت میکنم تا نزدیکی های آخر میره بعد ارور میده
وجالبش اینجاست که یه دونه فایله ولی دو تا نواری که پر میشن با هم هماهنگ نمیرن
من ورژن 2.3.4 فقط همین دو تا رام اروپا رو پیدا کردم و یک کاستوم رام که هنوز دانلودش نکردم
برنامه ی میرسال هم با همین رام فارسی من هنوز متن اس ها رو جدا جدا نشون میده!!!!!!!!!
امکان داره این فایلی که گرفتم فایل آپدیت باشه ؟ یعنی مجبور بشم یه رام چند فایلی بزنم بهد با این فایل رار آپدیتش کنم؟

GalaxyNight
08-23-2011, 01:35
ریپیر هم میکنم درست نمیشه و همون طوری ارور میده
اونقدر هم گاگول نیستم که پسورد رو اشتباه بزنم :دی
وقتی شروع به اکسترکت میکنم تا نزدیکی های آخر میره بعد ارور میده
وجالبش اینجاست که یه دونه فایله ولی دو تا نواری که پر میشن با هم هماهنگ نمیرن
من ورژن 2.3.4 فقط همین دو تا رام اروپا رو پیدا کردم و یک کاستوم رام که هنوز دانلودش نکردم
برنامه ی میرسال هم با همین رام فارسی من هنوز متن اس ها رو جدا جدا نشون میده!!!!!!!!!
امکان داره این فایلی که گرفتم فایل آپدیت باشه:by: ؟ یعنی مجبور بشم یه رام چند فایلی بزنم بهد با این فایل رار آپدیتش کنم؟

قصد جسارت نداشتم عزیز:bv:
آپدیت واسه رام رسمی!!!!!!!!!
فکر نکنم چون رام رسمی آپدیت نداره فقط همونه حالا کاستوم رام چرا آپدیت داره البته با پسوند zip نه rar..!
گذشته دیگه دوباره دانلود کن شاید درست بشه:by:

hamedrajabi
08-24-2011, 01:22
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﻟﺠﻨﺪ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﺮﻭﻗﺖ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺑﺎﺯﯼ ﯾﺎﺑﺮﻧﺎﻣﻪ توﮔﻮﺷﯽ ﻣﯿﺮﯾﺰﻡ ﻫﻤﺶ ﻣﯿﮕﻪ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﭘﺮ ﺍﺳﺖ ﺩﺭﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ ﯾﮏ ﮔﯿﮓ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺧﺎﻟﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ ﺍﻋﺼﺎﺑﻤﻮ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﭼﻮﻥ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺑﺮﯼ ﺗﻮ ﮔﺎﻟﺮﯼ ﯾﺎ ﻋﮑﺲ ﺑﻨﺪﺍﺯﯼ ﻟﻄﻔﺎ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﯿﻦ

sina74
08-25-2011, 21:29
سلام
من یه گوشی HTC Sensation دارم .بلوتوٍث این گوشی مشکل داره. وقتی می خوام با گوشی های دیگه براش فایل بفرستم اونو پیدا نمیکنه یا اگه پیدا کرد تو صفر ردصد گیر می کنه. خواهش می کنم در این مورد به من کمک کنید.

با تشکر

ARA
08-26-2011, 12:24
سلام
من یه گوشی HTC Sensation دارم .بلوتوٍث این گوشی مشکل داره. وقتی می خوام با گوشی های دیگه براش فایل بفرستم اونو پیدا نمیکنه یا اگه پیدا کرد تو صفر ردصد گیر می کنه. خواهش می کنم در این مورد به من کمک کنید.

با تشکر
سلام.
شما در منوی بلوتوث Discoverable رو فعال می کنید !؟

sina74
08-27-2011, 14:01
سلام
دستت درد نکنه علی رضا فهمیدم با چی هستین پیداش کردم و با روشن کردنش مشکلم حل شد. واقعا ازت ممنونم.

با تشکر

:fk:

sina74
08-27-2011, 14:15
راستی یه مشکل دیگه هم داشتم. با گوشیم هر چی Wifi لبتاب رو سرچ می کنم پیدا نمی کنه.می خواستم بدونم می شه بدون اینکه گوشی را روت کنیم درستش کرد؟ راه دیگه و ساده تری هم هست ؟

با تشکر

tooti
08-28-2011, 00:52
سلام و تشکر از همه
واسه گوشی htc incridble s چطوری میشه آهنگ اس ام اس تغییر داد؟توی تنظیماتش نداره آخه!
و برای همین گوشی چطوری lock pattern رو میشه فعال کرد؟
و برای ارتقا صدای این گوشی البته نرم افزاری چه چیزی پیشنهاد میکنید؟
و اینکه شکلک های اس ام اس رو چطوری میشه استفاده کرد؟کدوم قسمتش هست؟
ممنون:cu:

sina74
08-28-2011, 21:31
چرا کسی جوابمو نمبده. پس مسولین کجا هستن ؟ چرا دیر به دیر جواب کسی رو میدین ؟ :dj:

Amir HS
08-28-2011, 22:22
راستی یه مشکل دیگه هم داشتم. با گوشیم هر چی wifi لبتاب رو سرچ می کنم پیدا نمی کنه.می خواستم بدونم می شه بدون اینکه گوشی را روت کنیم درستش کرد؟ راه دیگه و ساده تری هم هست ؟

با تشکر

دوست عزیز سینا جان تو تاپیک دیگه پاسخ تون رو دادم لطفا برای نظم بیشتر انجمن از زدن پست تکراری بپرهیزید

sina74
08-30-2011, 14:23
ممنونم دیگه داشتم نا امید می شدم. :az: :aw: :fp:

tooti
08-30-2011, 23:16
سلام عید فطر مبارک.جواب منم بدین خوب!:sad:

GalaxyNight
08-31-2011, 00:42
سلام و تشکر از همه
واسه گوشی htc incridble s چطوری میشه آهنگ اس ام اس تغییر داد؟توی تنظیماتش نداره آخه!
و برای همین گوشی چطوری lock pattern رو میشه فعال کرد؟
و برای ارتقا صدای این گوشی البته نرم افزاری چه چیزی پیشنهاد میکنید؟
و اینکه شکلک های اس ام اس رو چطوری میشه استفاده کرد؟کدوم قسمتش هست؟
ممنون:cu:

ابتدا بگم که دوست عزیز من این گوشی رو ندارم ولی باتوجه به سیستم عاملش که آندرویده این توضیحاتو میدم
امیدوارم که درست باشه..!
1.برای تغییر زنگ sms اگه به خود قسمت Messaging برید و توی sitting اون قسمت برید احتمالا گزینه select ringtone داشته باشه که از همینجا باید زنگ sms رو تغییر بدی
2.برای فعال کردن lock pattern شما این مسیر رو برید:
Sitting-->location andsecurity-->change screen lock-->pattern
3.دوست عزیز بیشتر برای بالا بردن کیفیت و بلندیه صدای گوشی،گوشی رو باید روت کنید و کرنل های مرتبط رو روش نصب کنید..!
4.برای استفاده از شکلک هام در قسمت Messaging-->New message در این قسمت options رو بزنید و گزینه Insert smiley رو انتخاب کنید..!
.
بازم میگم من این گوشی رو ندارم و باتوجه به سیستم عاملش این توضیحات رو دادم اگه اشتباه بود دیگه به بزرگیه خودتون ببخشین منو:bv:

gigz
09-01-2011, 15:48
salam.man taze desire kharidam.ramesh 2.1-baraye nasbe barname rooie sd niaz be update 2.2 daram.update 2.2 oomade ya na. mamnoon.

866131014
09-11-2011, 13:16
با سلام
چگونه اندرود 1.6 را به 2.1 در experia x8 اپديت كنم؟
سلام
من گوشی گالکسی جیو رو گرفتم با رم2 ولی برنامه ها رو گوشی نصب شدن و حافظه گوشی پر شده رم و هم میخونه نمیدونم چجور باید رو رو نصب کنم. لطفا کمک کنید

Amir HS
09-11-2011, 20:14
سلام
من گوشی گالکسی جیو رو گرفتم با رم2 ولی برنامه ها رو گوشی نصب شدن و حافظه گوشی پر شده رم و هم میخونه نمیدونم چجور باید رو رو نصب کنم. لطفا کمک کنید

دوست عزیز متوجه منظرتون نشدم میشه بهتر بیان کنید :ninja:

tooti
09-12-2011, 00:38
چرا واسه کار با نرم افزار تبدیل صدا هنگام تماس به وای فای نیازه؟من ربطشو متوجه نمیشم.ممنون از تلاشتون

Amir HS
09-12-2011, 10:52
چرا واسه کار با نرم افزار تبدیل صدا هنگام تماس به وای فای نیازه؟من ربطشو متوجه نمیشم.ممنون از تلاشتون

این برنامه ها نمیتونن به طور همزمان صدا رو تغییر بدن به همین خاطر به وای فای وصل میشن تا به سرورشون وصل بشن و صدا رو تغییر بدن

tooti
09-12-2011, 19:25
ممنون به خاطر پاسختون
یک مشکل جدی واسه گوشیم پیش اومده امروز صبح که برش داشتم دیدم اون دایره که نقطه ها حول یه محوری میچرخن مثلا تا یه چیزی لود بشه ها ،این پایین هوم اسکرین بود بعدش فورس کلوز میاد همینطور این روند ادامه داره هیچ کاریشم نمیشه کرد الان گوشی رو خاموش روشن کردم اصلا دیگه همون صفحه هم نمیاد همینجور صفحه نور مشکی داره و روشنه و هیچ دکمه ای هم کاری از دستش بر نمیاد.لطفا کمکم کنید.گوشیم داره از دستم میره!:cray:

Amir HS
09-12-2011, 20:20
ممنون به خاطر پاسختون
یک مشکل جدی واسه گوشیم پیش اومده امروز صبح که برش داشتم دیدم اون دایره که نقطه ها حول یه محوری میچرخن مثلا تا یه چیزی لود بشه ها ،این پایین هوم اسکرین بود بعدش فورس کلوز میاد همینطور این روند ادامه داره هیچ کاریشم نمیشه کرد الان گوشی رو خاموش روشن کردم اصلا دیگه همون صفحه هم نمیاد همینجور صفحه نور مشکی داره و روشنه و هیچ دکمه ای هم کاری از دستش بر نمیاد.لطفا کمکم کنید.گوشیم داره از دستم میره!:cray:

شما یه دور گوشیتون رو ریست فاکتوری کنید درست میشه

tooti
09-12-2011, 22:42
شما یه دور گوشیتون رو ریست فاکتوری کنید درست میشه

بعد از ساعتها درست شد گوشیم ولی اگر دفعه بعد بازم اینطوری شد چکار کنم؟امیرخان منظور شما ریست فاکتوری توی قسمت منوی تنظیماته؟ اصلا انقدر هنگ کرده بود که گزینه فورس کلوز هیچ اجازه ای نمیداد که به قسمتهای مختلف گوشی دسترسی داشته باشم.میشه از فایل ویروسی اینطوری شده باشه؟
بازم ممنون از راهنماییتون
موفق باشید

Amir HS
09-13-2011, 14:17
هم از طریق تنظیمات میتونید ریست فاکتوری کنید هم از طریق ریکاوری
اگه به اینترنت وصل میشید و برنامه از مارکت یا جاهای دیگه میگیرید امکان ویروسی شدنش هست ولی خیلی کم
من فکر کنم به خاطر رم گوشی هست وقتی در حال کاره و پر میشه گوشی یه مقدار گیر دار میشه

niazeman
09-18-2011, 14:08
با سلام
من گوشی x10 دارم.و مرتب از *** استفاده میکنم.الان مدتی میشه که قطع شده.برای رفتن به سایتهای خاصی از جمله فیس بوک نیاز به یک ***** شکن دارم.تا به حال چندین مورد رو دانلود کردم ولی روی گوشی جواب نداد.از جمله:uc browser,operamini,dolphin
میخواستم اگه میشه کمکم کنید.اصلا ایا میشه با وجود *** ***** شکن نصب کرد?برام یه ***** شکن تست شده برا دانلود بزارید.ممنون میشم.
من تازه عضو شدم.سید مصطفی

™OverLorD
09-18-2011, 14:48
با سلام
من گوشی x10 دارم.و مرتب از *** استفاده میکنم.الان مدتی میشه که قطع شده.برای رفتن به سایتهای خاصی از جمله فیس بوک نیاز به یک ***** شکن دارم.تا به حال چندین مورد رو دانلود کردم ولی روی گوشی جواب نداد.از جمله:uc browser,operamini,dolphin
میخواستم اگه میشه کمکم کنید.اصلا ایا میشه با وجود *** ***** شکن نصب کرد?برام یه ***** شکن تست شده برا دانلود بزارید.ممنون میشم.
من تازه عضو شدم.سید مصطفی

[Only registered and activated users can see links]

tooti
09-19-2011, 21:47
با سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم این امکانی که میشه آهنگی رو با فرکانس رادیو هم تراز کرد(مثلا موزیک موبایل با رادیو اتومبیل بخونه و البته نام این تکنولوژی رو نمیدونم) آیا گوشی من چنین قابلیتی داره و اگه داره چطوری میشه این کارو انجام داد ؟نرم افزار کمکی میخواد؟
ممنون از شما
موفق باشید

Amir HS
09-19-2011, 22:06
با سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم این امکانی که میشه آهنگی رو با فرکانس رادیو هم تراز کرد(مثلا موزیک موبایل با رادیو اتومبیل بخونه و البته نام این تکنولوژی رو نمیدونم) آیا گوشی من چنین قابلیتی داره و اگه داره چطوری میشه این کارو انجام داد ؟نرم افزار کمکی میخواد؟
ممنون از شما
موفق باشید

این قابلیت که به اف ام ترنسمیتر معروفه فکر نکنم گوشی ششما این قابلیت رو داشته باشه.
یه قطعه سخت افزاری هست که روی گوشی هست
شما بچرخید تو قسمت موزیک پلیرتون ببینید این امکان رو دارید یا خیر

misamak
09-21-2011, 14:11
سلام
در گوشی گالکسی ایس وقتی یه اس ام اس بیشتر از 3 عدد را میخوای بفرستی تبدیلش میکنه به mms و نمیفرسته مشکل از کجاست ضمنا خیلی از برنامه های آندروید روی آن نصب نمیشه گیر از کجاست:shok:

GalaxyNight
09-21-2011, 14:37
سلام
در گوشی گالکسی ایس وقتی یه اس ام اس بیشتر از 3 عدد را میخوای بفرستی تبدیلش میکنه به mms و نمیفرسته مشکل از کجاست ضمنا خیلی از برنامه های آندروید روی آن نصب نمیشه گیر از کجاست:shok:
سلام خدمت شما دوست عزیز:bv:

بله گوشی های سری گلکسی به طور خودکار بعد از نوشتن 3 صفحه SMS اونو تبدیل میکنه به MMS ولی شما میتونید با نصب این برنامه این مشکل رو حل کنید:
مدیریت پیامک ها در گوشی اندرویدی شما +پلاگین تم پکیج زبان GO SMS Pro 3.68 ([Only registered and activated users can see links])

در خصوص سوال دوم:
شما باید ببینید اون برنامه مخصوص کدام نسخه آندرویده آیا گوشی شما با ورژنی که الان هست اونو ساپورت میکنه یا نه.؟؟؟
البته تا اونجایی که من اطلاع دارم تو نصب برنامه ها تا الان مشکلی نداشته ای گوشی..!!
حالا شما اسم نرم افزارو بگید.؟

misamak
09-21-2011, 14:44
با سلام وتشکر از جنابعالی نام برنامه vob player v1.00و هم چنین گربه سخنگو ورژن 2 که هردو با مشکل نصب مواجه شدند ورژن گوشی اینجانب 2.2 میباشد

Mr. X
09-21-2011, 18:49
با سلام وتشکر از جنابعالی نام برنامه vob player v1.00و هم چنین گربه سخنگو ورژن 2 که هردو با مشکل نصب مواجه شدند ورژن گوشی اینجانب 2.2 میباشد
ممکنه که نوع گوشیتون رو اعلام کنید و بگید که چه اروری حین نصب میده؟

GalaxyNight
09-21-2011, 21:16
خب دوست عزیز شما نوع ارورر رو لطفا ذکر کنید..؟؟؟
.
درضمن بازی مثل گربه سخنگو 2 به جز فایل نصبی یا همون*APK پوشه بازی هم هست که باید دانلود کنید (پوشه SDcard)

misamak
09-22-2011, 22:15
با سلام پیغام instalition faildاگه درست نوشته باشم بعد از نصب میاد بیرون کلا نا امید شدم مثل اینکه آندروید بامانمیسازه پس چی شد آنهمه تبلیغ آندروید

Amir HS
09-22-2011, 22:34
با سلام پیغام instalition faildاگه درست نوشته باشم بعد از نصب میاد بیرون کلا نا امید شدم مثل اینکه آندروید بامانمیسازه پس چی شد آنهمه تبلیغ آندروید

دوست عزیز شما مدل گوشیتون رو نگفتید تا ما بتونیم بهتر کمکتون کنیم
در ضمن تو توضیحات برنامه ای که میگیرید نوشته که از چه ورژنی از اندروید پشتیبانی میکنه

misamak
09-23-2011, 00:47
با سلام با تشکر از پاسخگویی سریعتون مدل گوشی samsung galexy ace است والا برنامه ای که قصد نصب را داشته ام برای آندروید 1.6 به بالا بوده در قسمت فون اینفو گوشی ورژن را 2.2زده است حالا نفهمیدیم گیر کجاست همین برنامه برای گالکسی آی 9000 به راحتی جواب ونصب میشه

GalaxyNight
09-23-2011, 07:59

با سلام با تشکر از پاسخگویی سریعتون مدل گوشی samsung galexy ace است والا برنامه ای که قصد نصب را داشته ام برای آندروید 1.6 به بالا بوده در قسمت فون اینفو گوشی ورژن را 2.2زده است حالا نفهمیدیم گیر کجاست همین برنامه برای گالکسی آی 9000 به راحتی جواب ونصب میشه
دوست عزیز وقتی این پیغام خطا موقع نصب روی گوشی ظاهر میشه که یا شما فایل رو بد دانلود کردید (یعنی فایل نصبی دانلود شده اما نه بصورت کامل)
یا اون نرم افزار یا بازی با گوشیه شما سازگاری نداره..!
حی برای منم که i9000 دارم بعضی مواقع پیش اومده که با این اخطار مواجه شدم ولی با دوباره دانلود کردن برطرف شده..!!
.
.
.
درضمن این اخطار هم درحین نصب بعضی از برنامه هاست..!!
شما با برنامه های دیگه امتحان کنید ببینید دوباره با همین اخطار مواجه میشید.؟؟؟؟

tooti
09-24-2011, 22:38
با سلام و تشکر
یک نرم افزاری که بشه برنامه ها رو روی مموری نصب کنم معرفی کنید (یک برنامه متناسب با موبایل من و آدروید 2.1) ممنون از شما

GalaxyNight
09-24-2011, 22:56
با سلام و تشکر
یک نرم افزاری که بشه برنامه ها رو روی مموری نصب کنم معرفی کنید (یک برنامه متناسب با موبایل من و آدروید 2.1) ممنون از شما

دوست عزیز برای درخاست برنامه ها به این تاپیک مراجه کنید زودتر رسیدگی میشه..!
.
.
درضمن فکر نکنم نسخه 2.1 سیستم عامل آندروید قابلیت انتقال برنامه های نصب شده به مموری کارت رو داشته باشه.!!!
این قابلیت از نسخه Froyo 2.2 به بعد به این سیستم عامل اضافه شد..!

walie
09-25-2011, 12:13
با سلام خدمت دوستان چگونه می شود wifi گوشی سامسونگ گالکسی س i 9001 رو به لب تاپ وصل کرد بدون روت کردن گوشی

Amir HS
09-25-2011, 13:14
با سلام خدمت دوستان چگونه می شود wifi گوشی سامسونگ گالکسی س i 9001 رو به لب تاپ وصل کرد بدون روت کردن گوشی

سلام دوست عزیز
هدفتون از انجام این کار چیه ؟
یه خورده بیشتر توضیح بدین تا بهتون بگم چی کار کنین

walie
09-25-2011, 20:18
یعنی استفاده یا شیرینگ اینترنت پی سی بوسیله وای فای بر روی موبایل سامسونگ . تو سایت اموزشش هست ولی میگن باید گوشی روت بشه منم نمیخوام گوشیم روت بشه

misamak
09-25-2011, 20:40
با سلام
مشکل ارسال بیش از 3 اس ام اس در گوشی گالکسی ace با نصب برنامه GO SMS Pro 3.69حل نشد تنظیمات خاصی داره

UnBelievable
09-25-2011, 21:06
یعنی استفاده یا شیرینگ اینترنت پی سی بوسیله وای فای بر روی موبایل سامسونگ . تو سایت اموزشش هست ولی میگن باید گوشی روت بشه منم نمیخوام گوشیم روت بشه

ببینید اگه مودم شما قابلیت وایرلس رو داشته باشه میتونید به این مسیر برید و از ایمونترنت ADSL تون توی گوشی استفاده کنید:
setting>>wireless & network>>wi-fi setting
بعدش وای فای رو روشن کن و ...

اما اگه مودمت قابلیت وایرلس نداره...یا لپ تاپ داری و میخوای از وایرلسش استفاده کنی...از اموزش های مربوطه استفاده کن...

منظورت چیز دیگه ای بود؟

dash reza
09-27-2011, 08:56
سلام دوستان خسته نباشید
یه سوال داشتم .
آیا کابل یا دستگاهی است که به به وسیله ی اون بتونیم به گالاکسی اس HDMI وصل کنیم .
خودم این سایت رو پیدا کردم ولی نمیدونم منظورش چیه؟
..
لینکش
..
عکسش هم تو فایلهای پیوست هست.

ممنون.

GalaxyNight
09-27-2011, 09:02
سلام دوستان خسته نباشید
یه سوال داشتم .
آیا کابل یا دستگاهی است که به به وسیله ی اون بتونیم به گالاکسی اس hdmi وصل کنیم .
خودم این سایت رو پیدا کردم ولی نمیدونم منظورش چیه؟
..
لینکش
..
عکسش هم تو فایلهای پیوست هست.

ممنون.
دوست عزیز اگه توجه کنی زده گلکسی اس 2 نه گلکسی اس 1..!

GalaxyNight
09-27-2011, 09:09
با سلام
مشکل ارسال بیش از 3 اس ام اس در گوشی گالکسی ace با نصب برنامه GO SMS Pro 3.69حل نشد تنظیمات خاصی داره
دوست عزیز شما در برنامه Go SMS Pro حالا هر ورژنش میتونید تا 10 صفحه SMS نوشته و بدون هیچ مشکلی ارسال کنید..!
من خودم الان دارم از همین ورژن 3.69 استفاده میکنم و به اینجور مشکلیم برنخوردم..!
.
درضمن توجه داشته باشید که باید از داخل خود برنامه SMS رو ارسال کنید..!!!

Negin73
09-27-2011, 20:53
slm. man samsung galaxy 551/ I5510 daram. avalan vaqti mizaramesh ro vibrey, sms ke baram miyad, vibrey nemizane, koliyam tanzimatesho ziro ro kardam, vali hichkari natoonestam bokonam, dovom inke az rozi ke gereftamesh 3 ta barname rosh nasbe k fekr konam barname sistemi hastesh. lotfan begin chejoor pakesh konam, opera mini ham ke kar nemide, mikham onam pak konam, az siteton motshakeram, mamnoonam.

marg4u
09-27-2011, 21:49
با سلام و تشکر
سلام.اسم برنامه ای که می خواین هست.appInstaller
ببخشید اگ لینک دالودشو نداشتم

GalaxyNight
09-29-2011, 09:34
سلام.اسم برنامه ای که می خواین هست.appInstaller
ببخشید اگ لینک دالودشو نداشتم
دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون
ولی این برنامه برای نصب برنامه از روی مموری کارت هستش روی گوشی نه نصب برنامه روی مموری کارت..!
.
.
درضمن عارض شدم که نصب برنامه ها روی مموری کارت از نسخه 2.2 (Froyo) به بالا در سیستم عامل آندروید امکان پذیر شد..!

GalaxyNight
09-29-2011, 12:35
slm. man samsung galaxy 551/ I5510 daram. avalan vaqti mizaramesh ro vibrey, sms ke baram miyad, vibrey nemizane, koliyam tanzimatesho ziro ro kardam, vali hichkari natoonestam bokonam, dovom inke az rozi ke gereftamesh 3 ta barname rosh nasbe k fekr konam barname sistemi hastesh. lotfan begin chejoor pakesh konam, opera mini ham ke kar nemide, mikham onam pak konam, az siteton motshakeram, mamnoonam.
سلام خدمت شما دوست عزیز:bv:
اول از همه لطف کنید فارسی تایپ کنید:by:
.
.
چندتا سوال پرسیدید که تک تک خدمتون عرض میکنم:

1.در مورد ویبره شما به این مسیر برید:

Settings---->Sound---->Vibrate
و تیک رو روی Always قرار بدید

در این صورت چه درحال تماس چه درحال Sms گوشیتون ویبره هم میزنه

اگه نتیجه نداد گوشیتون رو ریست فکتوری کنید
فقط توجه داشته باشید که با ریست فکتوری اطلاعات گوشی پاک میشه

-------------------------------------------------------------------------------------

2.در مورد فایل سیستمی که گفتید:

دوست عزیز روش هایی وجود داره که فایل سیستمی رو پاک کنید که پیش نیاز همه اینها رووت کردن گوشیه..!
اینم بگم که نباید هر فایل سیستمی رو پاک کنید چون ممکنه گوشی دیگه بالا نیاد یا اینکه با Force close مواجه بشید

3.در مورد Opera mini هم عرض کنم که بله قطعه اشکال از سروره

mersi boys
10-10-2011, 00:37
سلام
من دو ماه پیش گوشی گالاگسی ایس خریدم . چند روز بود برنامه هارو که میخواستم باز کنم دیر باز میکرد . دیشب یه برنامه از gsm دانلود کردم اومدم نصب کنم هنگ کرد ؛ باطریش رو در اوردم و جا زدم . حالا الان روشن میکنم اسم گالاگسی ایس میاد و میره روی ارم سامسونگ گیر میکنه
اقا چش شده ؟
مشکلش حل میشه ؟
ممنون میشم سریع جواب بدید

safavy2002
10-10-2011, 07:39
سلام
من دو ماه پیش گوشی گالاگسی ایس خریدم . چند روز بود برنامه هارو که میخواستم باز کنم دیر باز میکرد . دیشب یه برنامه از gsm دانلود کردم اومدم نصب کنم هنگ کرد ؛ باطریش رو در اوردم و جا زدم . حالا الان روشن میکنم اسم گالاگسی ایس میاد و میره روی ارم سامسونگ گیر میکنه
اقا چش شده ؟
مشکلش حل میشه ؟
ممنون میشم سریع جواب بدید

سلام
بله حل میشه
شما گوشیتون رو ببرید بوت لودی و بعد ریست کارخانه کنید بالا میاد جای نگرانی نیست
اگه بلد نیستی بگو تا بهت بگیم

mersi boys
10-11-2011, 00:41
سلام
بله حل میشه
شما گوشیتون رو ببرید بوت لودی و بعد ریست کارخانه کنید بالا میاد جای نگرانی نیست
اگه بلد نیستی بگو تا بهت بگیم
ممنون عزیزم
متاسفانه من اشتباه کردم ؛ گوشی رو بردم 10 تومان دادم بعد دیدم 2 تا کلید رو نکه داشت و ریست کارخانه کرد. البته طولش داد و گفت سیستم عاملت از بین رفته بود . اما اگر من هالو هم بودم میفهمیدم دروغ میگه .چون دیدم جکاری کرد 30 ثانیه هم کار نداشت . ولی عزیزم از شما یک دنیا ممنونم که جواب دادی . مرسی

mersi boys
10-13-2011, 22:39
سلام اقا من مشکلم حل شده بود ولی الان یه اتفلق عجیب دیگه افتاده . الان از موقعی که مشکلش حل شده بود دست بهش نزدم . امروز تا اومدم برنامه بریزم دوباره گیر کرد . بازم ترسیدم بهش دست بزنم این پسر عموم نمیدونم چکارش کرد درست شد اما زبانش شده عربی و تو تنظیم زبان اصلا فارسی نیست . ولی جالب اینه که اس ام اس فارسی مینویسه و میگیره و زبان رو رو انگلیسی میزارم بازم عوض نمیشه . تو بعضی منوها انگلیسی بعضیاش عربی . این چه مشکلیه دیگه؟
بعد رم رو تو منو میشناسه اما وقتی گزینه جدا کردن مموری رو میزنم گیر میکنه . بلوتوث میکنم میریزه تو رم ولی با کابل وصل میشم رم رو نمیشناسه تو کامپیوتر
میشه بگید ایندفعه چکار کنم ؟
حالا رمو میبرم فرمت میکنند چون رم دیگه گذاشتم درسته ولی زبان فرسی رو چطوری انتقال بدم به گوشی؟

mersi boys
10-14-2011, 15:19
سلام
من با برنامه و اموزش سایت رم خودمو پارتیشن بندی کردم
پارتیشن بندی مموری کارت به EXT4 برای Darktremor A2SD
حالا مشکل اینه وقتی تمام برنامهامو نصب کرده بودم بعد از یه مدتی دیدم برنامهایی که تو رمم نصب بود ایکونهاش نیست بعد با بلوتوث هر چیزی میریزم میره تو رم و تو قسمت رم اندازه رم رو درست نشان میده . اما وقتی میزنی رم رو جدا کنه گیر میکنه و انجام نمیده و در ضمن وقتی موبایل رو با کابل وصل میکنم به کامپیوتر تو برنامه Samsung Kies روی رم کلیک میکنم رم رو نمیشناسه .
میخوام رم رو فرمت کنم شاید درست بشه اما نمیدونم چطور اینکار رو بکنم وقتی کامپیوتر نمیشناسش و از گوشی جدا نمیشه تا قالب بندی بکنمش حتی برنامه MiniTool Partition Wizard نمیشناسش .
میشه لطفا راهنمایی کنید خواهشا که رم رو چطوری فرمت یا درست کنم ؟
مرسی

tooti
10-14-2011, 21:49
سلام و خسته نباشید

یه مشکلی که واسه گوشی من پیش اومده اینه که بعضی مواقع تا فردی با من تماس می***ه اسمش در حد یک میس کال انداختن میاد بعدش آنتن خود به خود میره (و مثل زمانی میشه که تازه سیم کارتو گذاشتم توی گوشی )چند ثانیه ای طول میکشه تا اپراتور را پیدا کنه.حتی بعد این کار نام فرد تماس گیرنده هم توی میس کال ها نیست مثل اینکه اصلا تماسی نبوده.بعد از سی ثانیه تا یک دقیقه درست میشه.چکار کنم که این مشکل برطرف شه؟ممنون از راهنماییها و سایت خوبتون

mgol17
10-14-2011, 22:08
سلام
ميشه فايل تبديل گوشي htc hd2 به يه گوشي با سيستم عامل اندرويد رو بزارين تو سايت

DELPOTRO
10-18-2011, 17:58
من گالاکسی اس دارم.میخواستم در مورد وای فای بدونم.من جستجو کردم یک شبکه پیدا کردم چطوری بهش وصل بشه.لطفا توضیح بدید.

GalaxyNight
10-18-2011, 18:31
من گالاکسی اس دارم.میخواستم در مورد وای فای بدونم.من جستجو کردم یک شبکه پیدا کردم چطوری بهش وصل بشه.لطفا توضیح بدید.
دوست عزیز خب وقتی یه شبکه رو پیدا کرد اگه روش کلیک کنی ازت پسوورد میخاد..!
پسوورد رو وارد میکنی و وصل میشی

ghayoum1
10-18-2011, 19:51
با عرض سلام و خسته نباشید
من ۳روز پیش گوشی ایکس پریا مینی اس تی ۱۵آی خریدم(اندروید ۲.۳.۳) حالا میخوام بدونم چجوری روت میشه،اینم بگم همه جا رو گشتم هیج جای اختصاصی واسه گوشیم نیست،توی هبچ سایتی،حتی اون سایتهای ویژه آندروید ایرانی،لطف کنید همینجا پاسخ من رو بدین.
خیلی باحالین.

mory_fun
10-20-2011, 08:46
با عرض سلام و خسته نباشید
من ۳روز پیش گوشی ایکس پریا مینی اس تی ۱۵آی خریدم(اندروید ۲.۳.۳) حالا میخوام بدونم چجوری روت میشه،اینم بگم همه جا رو گشتم هیج جای اختصاصی واسه گوشیم نیست،توی هبچ سایتی،حتی اون سایتهای ویژه آندروید ایرانی،لطف کنید همینجا پاسخ من رو بدین.
خیلی باحالین.

دوست عزیز روت کردن با استفاده از نرم افزار هایی مثل Universal Androot 1.6.2 Beta و z4root و ... میشه ! البته اینو بگم که لزومی به روت کردن نداره ورژن آندروید شما !
:fr:

tooti
10-21-2011, 13:33
سلام و خسته نباشید

یه مشکلی که واسه گوشی من پیش اومده اینه که بعضی مواقع تا فردی با من تماس می***ه اسمش در حد یک میس کال انداختن میاد بعدش آنتن خود به خود میره (و مثل زمانی میشه که تازه سیم کارتو گذاشتم توی گوشی )چند ثانیه ای طول میکشه تا اپراتور را پیدا کنه.حتی بعد این کار نام فرد تماس گیرنده هم توی میس کال ها نیست مثل اینکه اصلا تماسی نبوده.بعد از سی ثانیه تا یک دقیقه درست میشه.چکار کنم که این مشکل برطرف شه؟ممنون از راهنماییها و سایت خوبتون

چرا سوال منو جواب نمیدین بچه ها واقعا به پاسخش نیاز دارم

Amir HS
10-21-2011, 22:09
ﭼﺮﺍ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﻨﻮ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﻤﯿﺪﯾﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﻪ ﭘﺎﺳﺨﺶ ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺷﻤﺎ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﯾﻪ ﺩﻭﺭ ﺑﻪ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻥ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺪﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﯾﺴﺖ ﻓﮑﺘﻮﺭﯼ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ

tooti
10-22-2011, 23:51
امیر خان فقط همین!من هرباز به مشکلی برخوردم باید برگردمم به کارخانه؟کاش یه راه حل پیشنهاد میکردین

Amir HS
10-24-2011, 12:22
امیر خان فقط همین!من هرباز به مشکلی برخوردم باید برگردمم به کارخانه؟کاش یه راه حل پیشنهاد میکردین

دوست من این مشکل از اوناست که حتمآ باید برگردونید به تنظیمات کارخونه یا ریست کنید تا درست شه

ALIREZA PARSA
10-24-2011, 20:19
سلام دوستان"من تازه وارد هستم"میشه یکی منو راهنمایی کنه فایل منجیر گوشیم کجاست؟آیا احتیاج به روت کردن داره گوشیم؟برنامه ها رو چه جوری نصب کنم؟ممنون میشمSamsung galaxy2

mahde1818
10-26-2011, 10:36
چطور ميشه samsong gio رو فارسي كرد؟

Amir HS
10-28-2011, 13:52
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ"ﻣﻦ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩ ﻫﺴﺘﻢ"ﻣﯿﺸﻪ ﯾﮑﯽ ﻣﻨﻮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﻪ ﻓﺎﯾﻞ ﻣﻨﺠﯿﺮ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﮐﺠﺎﺳﺖ؟ﺁﯾﺎ ﺍﺣﺘﯿﺎﺝ ﺑﻪ ﺭﻭﺕ ﮐﺮﺩﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﮔﻮﺷﯿﻢ؟ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺭﻭ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﻢ؟ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢSamsung galaxy2
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺿﻤﻦ ﺧﻮﺷﺎﻣﺪ ﮔﻮﯾﯽ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻭ ~ﯾﻮﺳﺘﻦ ﺗﻮﻥ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ
ﻓﺎﯾﻞ ﻣﻨﯿﻨﺠﺮ ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﻨﻮﯼ ﮔﻮﺷﯽ ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺖ ﯾﻪ ﺁﯾﮑﻮﻥ ﺗﻘﺮﯾﺒﺂ ﺯﺭﺩ ﺭﻧﮓ ﺩﺍﺭﻩ

ﭼﻄﻮﺭ ﻣﻴﺸﻪ samsong gio ﺭﻭ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﻛﺮﺩ؟

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﻭ ﺗﻮﯼ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ ﮔﻮﺷﯽ ﻗﺴﻤﺖ locale and text ﺍﮔﻪ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺯﺑﺎﻥ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﺍﻡ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺑﺸﻪ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮﻥ

sajika
11-02-2011, 13:13
با سلام
گوشی من galaxy s plus هستش. میخام بدونم بعد از ارتقا رام این گوشی از 2.3.3 به 2.3.5 آیا دوباره میشه رام قبلی رو نصب کرد و برگردوند؟ آخه دوبار امتحان کردم دیدم رام 2.3.3 روش نصب نمیشه. رام قبلیم فارسی داشت اما رام جدید فارسی ساپورت نمیکنه! باتشکر.

DELPOTRO
11-02-2011, 17:32
سلام.من گالاکسی اس دارم.میخوام بدونم ایا انتی ویروس حتما باید نصب بشه یا زیاد مهم نیست.اگه هست یک انتی ویروس خوب برای من بزارید.ممنون.

Amir HS
11-02-2011, 21:22
ﺳﻼﻡ.ﻣﻦ ﮔﺎﻻﮐﺴﯽ ﺍﺱ ﺩﺍﺭﻡ.ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺍﯾﺎ ﺍﻧﺘﯽ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺼﺐ ﺑﺸﻪ ﯾﺎ ﺯﯾﺎﺩ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ.ﺍﮔﻪ ﻫﺴﺖ ﯾﮏ ﺍﻧﺘﯽ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﺧﻮﺏ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻦ ﺑﺰﺍﺭﯾﺪ.ﻣﻤﻨﻮﻥ.

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺷﻤﺎ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻣﯿﺮﯼ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﯾﻪ ﺁﻧﺘﯽ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﺭﻭﺵ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯽ ﺑﺪ ﻧﯿﺴﺖ
ﻭﻟﯽ ﮐﻼﺁ ﺍﮔﻪ ﯾﻪ ﺍﻧﺘﯽ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﻧﺼﺐ ﺑﺎﺷﻪ ﺭﻭ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺑﺪﮎ ﻧﯿﺴﺖ
ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺑﻪ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺯﯾﺮ ﺑﺮﯾﺪ ﺁﻧﺘﯿﻮﯾﺮﻭﺱ ﻫﺎﯼ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﻭ ﺧﻮﺑﯽ ﻫﺴﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﺪ

GalaxyNight
11-03-2011, 17:45
سلام دوستان"من تازه وارد هستم"میشه یکی منو راهنمایی کنه فایل منجیر گوشیم کجاست؟ممنون میشمSamsung galaxy2

در قسمت منو
فایل من یا My Files

آیا احتیاج به روت کردن داره گوشیم؟
دوست عزیز برای نصب و اجرای بعضی از برنامه ها احتیاج به رووت کردن هست ولی اکثرا نیازی به رووت ندارند..!

برنامه ها رو چه جوری نصب کنم؟
شما میتونید برنامه هارو به وسیله کامپیوتر به هر طریقی(کابل USB*رم ریدر*بلوتوث و...) به گوشی انتقال داده و در همون فایل منیجر برنامه رو پیدا کنید و نصب کنید..!
راه دیگه و ساده تر هم در این تاپیک:

([Only registered and activated users can see links])داغ داغ:ساده ترین روش برای نصب برنامه ها برروی گوشی های اندرویدی توسط کامپیوتر ([Only registered and activated users can see links])

GalaxyNight
11-03-2011, 17:54
با سلام
گوشی من galaxy s plus هستش. میخام بدونم بعد از ارتقا رام این گوشی از 2.3.3 به 2.3.5 آیا دوباره میشه رام قبلی رو نصب کرد و برگردوند؟ آخه دوبار امتحان کردم دیدم رام 2.3.3 روش نصب نمیشه. رام قبلیم فارسی داشت اما رام جدید فارسی ساپورت نمیکنه! باتشکر.
بله دوست عزیز میشه فقط برای دانگرید رام باید دارای بوت لودر باشه تا با اخطار معروف Force Close مواجه نشید

داشتن Boot.bin و sbl.bin در داخل فایل PDA رام

sajika
11-07-2011, 23:50
با سلام. چطوری میتونم فایل زیپ رام رو باز کنم و یه سری فایل ازش استخراج کنم؟

GalaxyNight
11-08-2011, 17:23
با سلام. چطوری میتونم فایل زیپ رام رو باز کنم و یه سری فایل ازش استخراج کنم؟
با نرم افزار Winrar میتونید این کار رو انجام بدید

اوسا حسین
11-18-2011, 23:23
با سلام گوشی منx10 هست فایل منفجر هم دارم قبلا خیلی از نرم افزارهارو نصب میکردم اما مدتی ای که بیشتر هارو نصب میکنه ممنون میشم آگه کمکم کنید برنامه

Amir HS
11-19-2011, 09:04
با سلام گوشی منx10 هست فایل منفجر هم دارم قبلا خیلی از نرم افزارهارو نصب میکردم اما مدتی ای که بیشتر هارو نصب میکنه ممنون میشم آگه کمکم کنید برنامه

دوست عزیز خواهشآ منظورتون رو واضح بیان کنید

سپهر1370
12-01-2011, 12:04
سلام به همه عزیزان
گوشیه من xperia ry هستش یه مدتیه میخوام به gmailوصل بشم error میده و وصل نمیشه نه از برنامه gmail که روی گوشیه وصل میشه و نه از browser برنامه sync ش هم میگه can not comunicate with server چکار کنم راهنامییم کنید

Amir HS
12-01-2011, 15:05
سلام به همه عزیزان
گوشیه من xperia ry هستش یه مدتیه میخوام به gmailوصل بشم error میده و وصل نمیشه نه از برنامه gmail که روی گوشیه وصل میشه و نه از browser برنامه sync ش هم میگه can not comunicate with server چکار کنم راهنامییم کنید

دوست عزیز شما اصلا اینترنت گوشیتون فعال هست ؟؟
این ارور میگه که نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه

سپهر1370
12-01-2011, 17:01
بعله فعاله تمای سایتهای دیگه رو بازمیکنه اما برنامه gmail ش میلم رو باز نمیکنه!
بعلاوه برنامه gtalkش هم caktactهامو نشون نمیده و همون ارور بالا رو میده

Amir HS
12-01-2011, 17:23
بعله فعاله تمای سایتهای دیگه رو بازمیکنه اما برنامه gmail ش میلم رو باز نمیکنه!
بعلاوه برنامه gtalkش هم caktactهامو نشون نمیده و همون ارور بالا رو میده همون طور که گفتم این اروری که میداد واسه اینه که نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه
یا سرعت اینترنتتون پایین هست یا از وی p ان استفاده میکنید
البته اینا احتمالات هست

سپهر1370
12-01-2011, 18:24
سرعت اینترنتم که اخیرا به دلیل کابل برگردون تو منطقه خیلی پایین اومده پس به نظر شما اشکال همینه؟آخه من هنوز یه هفته نشده این گوشیرو خریدم قبل از پایین اومدن سرعت اینترنت این برنامه رو به راحتی باز میکرد

Amir HS
12-01-2011, 19:59
سرعت اینترنتم که اخیرا به دلیل کابل برگردون تو منطقه خیلی پایین اومده پس به نظر شما اشکال همینه؟آخه من هنوز یه هفته نشده این گوشیرو خریدم قبل از پایین اومدن سرعت اینترنت این برنامه رو به راحتی باز میکرد

احتمال 99%مشکل از سرعت اینترنتون هست

arashian1
12-03-2011, 10:26
دوستان هر سوالی در مورد این سیستم عامل دارن اینجا مطرح کنن تا جواب داده بشه.
با سلام
لطف گنید منو راهنمایی کنین چطور گوشی موبایل به وبکم تبدیل کنم؟
گوشی من htc tatto

arashian1
12-03-2011, 17:23
سلام
چطور میتونم از گوشی موبایل به عنوان وبکم استفاده کنم؟
گوشی من HTC tatto
تو گوگل گشتم و چند تا برنامه برا اینکار گرفتم ولی نتونستم استفاده کنم

Amir HS
12-03-2011, 17:41
سلام
چطور میتونم از گوشی موبایل به عنوان وبکم استفاده کنم؟
گوشی من HTC tatto
تو گوگل گشتم و چند تا برنامه برا اینکار گرفتم ولی نتونستم استفاده کنم

میتونید از این برنامه استفاده کنید
وب کم iCam – Webcam Video Streaming 1.4 برای آندروید ([Only registered and activated users can see links])

arashian1
12-03-2011, 18:34
میتونید از این برنامه استفاده کنید
وب کم iCam – Webcam Video Streaming 1.4 برای آندروید ([Only registered and activated users can see links])

دانلود کردم نصب نشد. گوشی من آندروید 1.6 HTC tatto

Amir HS
12-03-2011, 19:46
دانلود کردم نصب نشد. گوشی من آندروید 1.6 htc tatto شما ورژن اندروید خودتون رو ارتقا بدید اگه اومده
چون اکثر برنامه های خوب از اندروید 2 به بالا پشتیبانی میکنن

tooti
12-03-2011, 21:58
سلام و تسلیت
من دیکشنری Long man رو دانلود کردم ولی فرمتش APK نیست
فرمتش اینه DICT
ولی نوشته بود واسه آندروید
حالا من با این دیکشنری چکار کنم که به گوشیم بخوره؟
اصلا این فرمت واسه چیه؟
ممنون از شما و موفق باشید

arashian1
12-04-2011, 10:23
شما ورژن اندروید خودتون رو ارتقا بدید اگه اومده
چون اکثر برنامه های خوب از اندروید 2 به بالا پشتیبانی میکنن

میگن اگه ارتقا بدم دوربین و بلوتوث گوشیم کار نمیکنه

GalaxyNight
12-04-2011, 20:34
میگن اگه ارتقا بدم دوربین و بلوتوث گوشیم کار نمیکنه
چجوری ممکنه دوست عزیز..!!!!:shok:

طرف بخاطر این ارتقا میده که کارایی گوشیش بالاتر از اینی که الان هست بشه بعد گوشی شما اگه ارتقاش بدی کاراییش بالاتر نمیره هیچ دوربین و بلوتوثشم از کار میفته..!!!!!!!!:shok:
شما اگه گوشیت رو به یه رام رسمی بالاتر ارتقا بدی فکر نکنم اینجور مشکلی پیش بیاد
من که تا الان نشنیدم..!!

Emad74
12-05-2011, 21:59
سلام
با چه نرم افزاری میتونم گلکسی551 رو روت کنم؟

سميرا
12-05-2011, 22:22
سلام
با چه نرم افزاری میتونم گلکسی551 رو روت کنم؟

سلام

روت و انروت کردن گوشی با SuperOneClick v2.2 ([Only registered and activated users can see links])

omidmt
12-07-2011, 09:57
سلام خسته نباشید و اقا من یه گوشی xperia x10 دارم که جدیدا وقتی با usb به کامپیوتر وصل میکنم شارژ نمیکنه و همینطور وقتی به برق هم میزنم باز هم گوشی شارژ نمیشه اما سیم سالمه چون با گوشی دیگه این سیمو تست کردم و شارژ کرده ( چراغ شارژ گوشی زرد میشه اما روی باتری اون علامته که گوشی در حال شارژ هست نمیاد ) اقا لطفا جوابه من رو سریع بدید خیلی ممنونم

سپهر1370
12-07-2011, 12:30
سلام
میخواستم دونم چطوری میتونم به xperia rayفلش وصل کنم؟علاوه بر کابل مربوطه برنامه ی خاصی باید روی گوشیم نصب باشه؟یا آپشن خاصی رو باید فعال کنم؟
متشکر

Amir HS
12-07-2011, 13:00
ﺳﻼﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪ ﻭ ﺍﻗﺎ ﻣﻦ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ xperia x10 ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺟﺪﯾﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎ usb ﺑﻪ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﻭﺻﻞ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺷﺎﺭﮊ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﺑﺮﻕ ﻫﻢ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﮔﻮﺷﯽ ﺷﺎﺭﮊ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺍﻣﺎ ﺳﯿﻢ ﺳﺎﻟﻤﻪ ﭼﻮﻥ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﯿﻤﻮ ﺗﺴﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺷﺎﺭﮊ ﮐﺮﺩﻩ ( ﭼﺮﺍﻍ ﺷﺎﺭﮊ ﮔﻮﺷﯽ ﺯﺭﺩ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﻣﺎ ﺭﻭﯼ ﺑﺎﺗﺮﯼ ﺍﻭﻥ ﻋﻼﻣﺘﻪ ﮐﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺷﺎﺭﮊ ﻫﺴﺖ ﻧﻤﯿﺎﺩ ) ﺍﻗﺎ ﻟﻄﻔﺎ ﺟﻮﺍﺑﻪ ﻣﻦ ﺭﻭ ﺳﺮﯾﻊ ﺑﺪﯾﺪ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ
ﺷﻤﺎ ﯾﻪ ﺩﻭﺭ ﺭﯾﺴﺖ ﻓﮑﺘﻮﺭﯼ ﮐﻦ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮ ﺍﮔﻪ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺪﺍﺩ ﻣﺸﮑﻞ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭﯾﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺗﻌﻤﯿﺮ ﮐﺎﺭ ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﯼ

ﺳﻼﻡ
ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﻄﻮﺭﯼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﻪ xperia rayﻓﻠﺶ ﻭﺻﻞ ﮐﻨﻢ؟ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﮐﺎﺑﻞ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯼ ﺧﺎﺻﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﻧﺼﺐ ﺑﺎﺷﻪ؟ﯾﺎ ﺁ~ﺷﻦ ﺧﺎﺻﯽ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﻓﻌﺎﻝ ﮐﻨﻢ؟
ﻣﺘﺸﮑﺮ
ﺍﮔﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺷﻤﺎ usb on the go ﺭﻭ ﺳﺎ~ﻭﺭﺕ ﮐﻨﻪ ﺑﻪ ﻣﺤﺾ ﻭﺻﻞ ﮐﺮﺩﻥ ﻓﻠﺶ ﺑﺎ ﮐﺎﺑﻞ ﺑﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺍﻭﻧﻮ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻪ
ﻧﯿﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﯿﺴﺖ

sepandar
12-09-2011, 08:55
سلام من دیزایر اچ دی دارم که متاسفانه رام هایی رو که سنس دارن رو نصب میکنم کامل نصب میشه ولی بعد از بالا آمدن وقتی چند دقیقه باهاش که کار میکنم ارور سنس میده و وقتی فورس کلوز میکنم برا چند دقیقه درست میشه ولی بازم چند دقیقه که باهاش کار میکنم بازم روز از نو روزی از نو

GalaxyNight
12-09-2011, 09:10
سلام من دیزایر اچ دی دارم که متاسفانه رام هایی رو که سنس دارن رو نصب میکنم کامل نصب میشه ولی بعد از بالا آمدن وقتی چند دقیقه باهاش که کار میکنم ارور سنس میده و وقتی فورس کلوز میکنم برا چند دقیقه درست میشه ولی بازم چند دقیقه که باهاش کار میکنم بازم روز از نو روزی از نو
دوست عزیز لطفا چندجا مطرح نکنید..!
سوالات مربوط به گوشیتون رو در بخش خودش مطرح کنید
اینجا:
([Only registered and activated users can see links]) سوالات و مشکلات متداول ( HTC Desire HD ) ([Only registered and activated users can see links])

زودتر به جواب میرسید..!

موفق باشید:bv:

a**m
12-10-2011, 12:29
سلام دوستان به چه صورت من می تونم یه نرم افزار یا تم ویاویدجت و... را از کامپیوترم به گوشیم منتقل وچطوری اجراش کنم چون یرای اولین بار می خوام این کارو بکنم لطفا راهنماییم کنید سپاس .در ضمن فرق تم و ویدجت چیه.گوشی من لجند اندروید 2.3.7جدیدا نصب کردم

Rebel
12-10-2011, 14:34
سلام دوستان به چه صورت من می تونم یه نرم افزار یا تم ویاویدجت و... را از کامپیوترم به گوشیم منتقل وچطوری اجراش کنم چون یرای اولین بار می خوام این کارو بکنم لطفا راهنماییم کنید سپاس .در ضمن فرق تم و ویدجت چیه.گوشی من لجند اندروید 2.3.7جدیدا نصب کردم

شما میتونی با ارسال از طریق بلوتوث یا انتقال از طریق usb و بعد عم با استفاده از برنامه ی my files یا هر فایل منیجری به پوشه ای که برنامه رو توش ریختی و کلیک رو برنامه اونو نصب کنی.

ویجت برنامه ایه که رو دسکتاپ چیزی رو نشون میده مثل ساعت، آب و هوا، تقویم و...
تم هم فکر کنم رو رام های رسمی نصب نشه یا شایدم کلا نباشه واسه شما و اینو باید حرفه ای ها جواب بدن ولی بجاش میتونید از لانچر استفاده کنید.

mahsafoad
12-11-2011, 18:01
سلام گوشی من گالکسی اس من چطور میتونم دانلودی که قطع شده را ادامه بدم ایا باید نرم افزاری روی گوشی نصب کنم یا راه دیگری دارد

H.A.D.I
12-12-2011, 01:59
سلام گوشی من گالکسی اس من چطور میتونم دانلودی که قطع شده را ادامه بدم ایا باید نرم افزاری روی گوشی نصب کنم یا راه دیگری دارد

وقت بخير
از چه مرورگري استفاده كرديد؟ و اينكه سايتي كه رفته بوديد آيا فيلتر بوده يا نه و قابليت رسيوم داشته يا نه؟ و سوال آخرم اينه كه آيا اونو از طريق خود مرورگر دانلود كرديد يا نه از طريق برنامه خاصي مثل دانلودرها؟
نكته: مرورگر اپرا و دلفين و يوسي براوز قابليت رسيوم رو دارند البته اگه خود اون فايل دانلودي قابليت رسيوم رو داشته باشه و...

liver
12-17-2011, 10:49
با سلام وخسته نباشين
ببخشيد من برنامه هاي منتقل شده به گوشي رو بايد ازكجابايد پيدا كنم اصلا گوشي من فايل منيجرنداره
خواهشمندم كمكم كنيد.ازطريق كامپيوتر برنامه وبازي ميريزم ولي پيداشون نميكنم كه نصبشون كنم
مدل گوشي:xperia mini
ممنون

hoseinzz
12-19-2011, 08:18
سلام
کسی نمی دونه اب گوشی sony ericsson xperia mini pro چطوری میشه به وایرلس (البته وایربس دانشگاه که ***داره)وصل شد؟

GalaxyNight
12-19-2011, 10:22
با سلام وخسته نباشين
ببخشيد من برنامه هاي منتقل شده به گوشي رو بايد ازكجابايد پيدا كنم اصلا گوشي من فايل منيجرنداره
خواهشمندم كمكم كنيد.ازطريق كامپيوتر برنامه وبازي ميريزم ولي پيداشون نميكنم كه نصبشون كنم
ممنون
دوست عزیز شما با این آموزش ساده:

([Only registered and activated users can see links])داغ داغ:ساده ترین روش برای نصب برنامه ها برروی گوشی های اندرویدی توسط کامپیوتر ([Only registered and activated users can see links])

میتونید از تو کامپیوتر یه فایل منیجر مثل یکی از اینا رو رو گوشی نصب کنی و کارت و راه بندازی..!

gwiner_37
12-21-2011, 09:58
salam.man xperia x10 daram harkari mikham bokonam k root beshe nemishe.raftam to site ha vali ye barname moarefi kardan ke goftam copy kon vali nemidonam to kodom poshe bayad copy konam to bazi poshe ha ham copy mikonam not supported file mide age mishe vazeh vasam tozih bedin mmamnon misham

™OverLorD
12-21-2011, 12:24
salam.man xperia x10 daram harkari mikham bokonam k root beshe nemishe.raftam to site ha vali ye barname moarefi kardan ke goftam copy kon vali nemidonam to kodom poshe bayad copy konam to bazi poshe ha ham copy mikonam not supported file mide age mishe vazeh vasam tozih bedin mmamnon misham

اىن برنامه رو براى روت کردن گوشىتون امتحان کنىد

chagh o laghar
12-22-2011, 02:34
سلام لطف کنید بگین بهترین برنامه واسه روت کردن گالکسی اس2چیه؟
و اینکه آیا روت کردن آندرویید شبیه هک گوشیهای سیمبینه؟منظورم اینه که واسه گوشی خطری نداره؟؟داخل یه سایتی خوندم اگه داخل گوشی آندرویدی که روت شده به اشتباه یکی از فایلای سیستمی رو پاک کنی گوشی خاموش میشه و دیگه هم روشن نمیشه!حقیقت داره؟؟داخل سیمبین اگه یه همچین مشکلی پیش بیاد با یه فلش ساده مشکل حل میشه و آیا داخل آندروید اگه پس از روت مشکلی پیش اومد وگوشی خاموش شد میشه با فلش مشکل رو حل کرد؟؟

sayan_se858
12-24-2011, 16:05
ا سلام
من برنامه ای را روی رم نصب کردم برای اولین بار روی رم برنامه مشاهده می شد
ولی وقتی برنامه را حذف ودوباره نصب کردم برنامه روی رم نبود ولی برنامه نصب است

Hailie
12-24-2011, 18:02
سلام.
من یه گوشی SE XPeria Arc S دارم که USB OTG رو هم ساپورت می کنه. چطوری باید فلشو با کابل USB OTG باز کرد؟
هر فلشی بهش می زنم یه منو باز می کنه که هر کدامشو حتی منیجر ها رو می زنم، فلشمو باز نمی کنه. با چند تا فلش هم امتحان کردم ولی بازم نشد. چی کار کنم؟

Amir HS
12-24-2011, 18:53
سلام لطف کنید بگین بهترین برنامه واسه روت کردن گالکسی اس2چیه؟
و اینکه آیا روت کردن آندرویید شبیه هک گوشیهای سیمبینه؟منظورم اینه که واسه گوشی خطری نداره؟؟داخل یه سایتی خوندم اگه داخل گوشی آندرویدی که روت شده به اشتباه یکی از فایلای سیستمی رو پاک کنی گوشی خاموش میشه و دیگه هم روشن نمیشه!حقیقت داره؟؟داخل سیمبین اگه یه همچین مشکلی پیش بیاد با یه فلش ساده مشکل حل میشه و آیا داخل آندروید اگه پس از روت مشکلی پیش اومد وگوشی خاموش شد میشه با فلش مشکل رو حل کرد؟؟

شما بهتر برید به بخش گوشی گالاکسی اس 2 و با روش CF-Root روت کنید
روشش هم سادست

[Only registered and activated users can see links] بخش اختصاصی Samsung Galaxy S II I9100 ([Only registered and activated users can see links])

ا سلام
من برنامه ای را روی رم نصب کردم برای اولین بار روی رم برنامه مشاهده می شد
ولی وقتی برنامه را حذف ودوباره نصب کردم برنامه روی رم نبود ولی برنامه نصب است

شما مدل گوشیتون چیه ؟
حتما برای بار دوم توی حافظه داخلی خود گوشی نصب شده

sayan_se858
12-25-2011, 09:47
galaxy fit می باشد وهنگام نصب بطور پیش فرض روی رم تنظیم شده و نمی شود آن را عوض کرد

C.engineer
12-28-2011, 11:07
سلام دوستان من تازگی gs2 خریدم ولی نمیدونم چرا باتری اینقدر سریع تموم میشه کار بخوصوصی باهاش انجم نمیدم گاهی اوقات باهاش کتاب میخونم به مدت 30 دقیقه ولی یه روزه ار 100 درصد به 30 تبدیل میشه
ایا ایراد از باتری یا باید روش نرم افزار بخوصوصی نصب کنم.
ممنون میشم...

Amir HS
12-28-2011, 12:38
galaxy fit می باشد وهنگام نصب بطور پیش فرض روی رم تنظیم شده و نمی شود آن را عوض کرد

به طور پیش فرض که نمیشه ولی بعد از نصب برنامه میتونید برید به منوی Application توی Setting و روی برنامه مورد نظر و اون رو انتقال بدید به مموری کارت

یا از برنامه زیر استفاده کنید :
آپدیت l ([Only registered and activated users can see links]) انتقال برنامه های نصب شده در حافظه به مموری کارت در اندروید App 2 SD Pro (move apps to SD) v2.42 ([Only registered and activated users can see links])

سلام دوستان من تازگی gs2 خریدم ولی نمیدونم چرا باتری اینقدر سریع تموم میشه کار بخوصوصی باهاش انجم نمیدم گاهی اوقات باهاش کتاب میخونم به مدت 30 دقیقه ولی یه روزه ار 100 درصد به 30 تبدیل میشه
ایا ایراد از باتری یا باید روش نرم افزار بخوصوصی نصب کنم.
ممنون میشم...

مصرف باتری این گوشی های اندرویدی بالا هست ولی نه آنقدر که ظرف نیم ساعت 70 درصد کم کنه
شما رام گوشی رو عوض کنید و یه رامی بزارید که رادیو منطقه مارو داشته باشه
بعد از نصب برنامه های بیخود روی گوشی اجتناب کنید و میتونید از برنامه های زیر استفاده کنید
نسخه جدید نرم افزار صرفه جوی در مصرف باطری در آندرویدGreen Power Premium 4.12 ([Only registered and activated users can see links])

جلوگیری از برنامه های اتو استارت در گوشی های اندرویدی با Autostarts 1.7.0 ([Only registered and activated users can see links])

آپدیت l ([Only registered and activated users can see links]) مدیریت بر برنامه های در حال اجرا با Mobo Task Killer Pro v2.1.0 ([Only registered and activated users can see links])

danielbahrami
12-29-2011, 17:49
چگونه می تواند در سیستم عامل آندروید، قسمت رسید پیام ها را فعال کرد ؟
آیا در این سیستم عامل این امکان وجود دارد که پس از رسیدن پیامک به مقصد، به ارسال کننده خبر داده شود ؟

Amir HS
12-29-2011, 18:03
چگونه می تواند در سیستم عامل آندروید، قسمت رسید پیام ها را فعال کرد ؟
آیا در این سیستم عامل این امکان وجود دارد که پس از رسیدن پیامک به مقصد، به ارسال کننده خبر داده شود ؟

دوست عزیز برید به قسمت پیامک ها و Setting و اونجا تحویل پیام رو فعال کنید
هر موقع که تحویل بده بهتون با هشدار خبر میده

hamedabc
12-30-2011, 10:51
سلام ببخشید چه کار کنم برنامه رو اکسپریا ارک نصب بشه وچه جو دریافت بلوتوسش فعال کنم مرسی

Amir HS
12-31-2011, 15:23
سلام ببخشید چه کار کنم برنامه رو اکسپریا ارک نصب بشه وچه جو دریافت بلوتوسش فعال کنم مرسی

دوست عزیز برای نصب برنامه برید به Setting -> Applications -> و تیک Unknown Sources رو بزنید
برای دریافت بلوتوث هم برید به Setting -> Wireless &network-> Bluetooth Setting بعد از روشن کردن بلوتوث تیک Visible رو بزنید

liver
01-01-2012, 13:20
با سلام وخسته نباشين
1-من توگوشيم بازي pes12رو بافايل ديتا بيسش نصب كردم وجواب داد ولي رم گوشيموعوض كردم اومدم دوباره اين بازي رو بريزم اصلا نصب نشدبنظرشما مشكل چيه؟
2-وسط بعضي بازي يا برنامه هاگوشي ارور سي پي يو(پردازنده گوشي)رو ميده ويه دفعه از بازي مياد بيرون بنظر شما مشكل چيه؟
thanks

Amir HS
01-01-2012, 17:57
با سلام وخسته نباشين
1-من توگوشيم بازي pes12رو بافايل ديتا بيسش نصب كردم وجواب داد ولي رم گوشيموعوض كردم اومدم دوباره اين بازي رو بريزم اصلا نصب نشدبنظرشما مشكل چيه؟
2-وسط بعضي بازي يا برنامه هاگوشي ارور سي پي يو(پردازنده گوشي)رو ميده ويه دفعه از بازي مياد بيرون بنظر شما مشكل چيه؟
thanks

من ده بار بازی هامو پاک کردم از تو رم و دوباره نصب کردم با همچین مشکلی روبرو نشدم
احتمالا رم جدید شما مشکل داره یه دور فرمت کنید دوباره دیتا رو بریزید شاید مشکلتون حل بشه
در مورد سی پی یو این احتمال هست که بازی یا برنامه مخصوص سی پی یو شما نباشه که ارور میده و میپره بیرون

alirezakiani19
01-03-2012, 13:47
سلام دوستان.من می خواستم گالکسی اس 2 خودم رو از طریق خود گوشی و وای فای و بدون استفاده از برناه هایی که عزیزان توضیح دادن مثل odin و... آپدیت کنم. یعنی اگه آپدیتی عرضه شده باشه گوشیم رو به روز رسانی کنم . الان نسخه 2.3.3 هستش.
خواهش میکنم که راهنماییم کنین. آخه از استفاده از این برنامه ها می ترسم. که یه وقت گوشیم آسیب ببینه .
اگه لطف کنین رهنماییم کنین ممنون میشم.ببینم اصلا با خود گوشی میشه یا نه؟
سوال دیگه اینکه آندروید 4 که قراره بیاد هم میشه باز از طریق خود گوشی آپدیت کرد؟البته همون بعدها
با تشکر و عذر خواهی ممنون

Amir HS
01-03-2012, 20:30
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ.ﻣﻦ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﮔﺎﻟﮑﺴﯽ ﺍﺱ 2 ﺧﻮﺩﻡ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺧﻮﺩ ﮔﻮﺷﯽ ﻭ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺎﻩ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﺜﻞ odin ﻭ... ﺁﭘﺪﯾﺖ ﮐﻨﻢ. ﯾﻌﻨﯽ ﺍﮔﻪ ﺁﭘﺪﯾﺘﯽ ﻋﺮﺿﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﮐﻨﻢ . ﺍﻻﻥ ﻧﺴﺨﻪ 2.3.3 ﻫﺴﺘﺶ.
ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮐﻪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯿﻢ ﮐﻨﯿﻦ. ﺁﺧﻪ ﺍﺯ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﻢ. ﮐﻪ ﯾﻪ ﻭﻗﺖ ﮔﻮﺷﯿﻢ ﺁﺳﯿﺐ ﺑﺒﯿﻨﻪ .
ﺍﮔﻪ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﯿﻦ ﺭﻫﻨﻤﺎﯾﯿﻢ ﮐﻨﯿﻦ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ.ﺑﺒﯿﻨﻢ ﺍﺻﻼ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﺎ ﻧﻪ؟
ﺳﻮﺍﻝ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 4 ﮐﻪ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺑﯿﺎﺩ ﻫﻢ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺎﺯ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺧﻮﺩ ﮔﻮﺷﯽ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﮐﺮﺩ؟ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺑﻌﺪﻫﺎ
ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﻭ ﻋﺬﺭ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﻣﻤﻨﻮﻥ

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻦ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﮔﻮﺷﯽ ﺁ~ﺩﯾﺖ ﻧﮑﻨﯽ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮ ﭼﻮﻥ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺑﺮﯾﮏ ﺷﺪﻥ ﮔﻮﺷﯽ ﺯﯾﺎﺩﻩ
ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻫﺴﺖ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﻭﻭﻥ ﻭ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﮔﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﯿﻦ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﮔﻮﺷﯽ ﺁﺑﺪﯾﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﮐﺎﯾﺰ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻭﺻﻞ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﮔﻪ ﮐﺎﯾﺰ ﺁﺑﺪﯾﺖ ﺟﺪﯾﺪﯼ ~ﯾﺪﺍ ﮐﺮﺩ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺁ~ﺩﯾﺖ ﮐﻨﯿﺪ

alirezakiani19
01-03-2012, 22:48
ممنون عزیز
اما از طریق هایی که دوستان توضیح دادن اتفاقی نمیافته برا گوشی؟دوست من آماتور آماتورما.میشه توضیح کامل بدی که کدوم بهتره؟ رام کاستوم چیه؟ تورو خدا گوشیمم نوه !! خراب شه بدبخت میشم!!
شما که استادی یه توضیح کوتاه بده که چیکار کنم.ممنون واقع و ببخشید

alirezakiani19
01-04-2012, 01:58
Amir HS عزیز.ممنون از راهنماییتون.
من برنامه ی کایز رو نصب کردم و ویندوزمم هم 7 هستش.یه آپدیت فریمور اعلام میکنه برا گوشیم که شبیه آموزش ها از نوع سه فایلی هستش.میخواستم بپرسم اگه آپگرید کنم از این طریق گوشیم بریک میشه؟
آخه قبلا یه نکسوس اس داشتم که با خود گوشی دو بار آپدیت اومد وانجام هم دادم و مشکلی پیش نیومد.
تورو خدا راهنماییم کنین قول میدم دیگه مزاحمتون نشم.ممنون

Amir HS
01-04-2012, 13:20
amir hs عزیز.ممنون از راهنماییتون.
من برنامه ی کایز رو نصب کردم و ویندوزمم هم 7 هستش.یه آپدیت فریمور اعلام میکنه برا گوشیم که شبیه آموزش ها از نوع سه فایلی هستش.میخواستم بپرسم اگه آپگرید کنم از این طریق گوشیم بریک میشه؟
آخه قبلا یه نکسوس اس داشتم که با خود گوشی دو بار آپدیت اومد وانجام هم دادم و مشکلی پیش نیومد.
تورو خدا راهنماییم کنین قول میدم دیگه مزاحمتون نشم.ممنون

ببین دوست من اگه آپدیت اومده میتونی آپدیت کنی
به خاطر این میگم که آپدیت از اون طریق خطرناک هست که یه اینترنت ایران نمیشه اعتماد کرد وسط آپدیت یهو میبینی نت قطع میشه حالا بیا
از طریق ادین هم مطمئن تره هم آسونتره
حالا اگه میگی چند بار تست کردی مشکلی پیش نیومده میتونی دوباره انجامش بدی

alirezakiani19
01-04-2012, 14:28
پس امیرخان سخن آخر.
مشخصات گوشی من ایناست.لطف کنید یه رام مظمئن و رسمی بهم معرفی کنید تا ایشالله شروع کنم.
I9100xxkg5
android ver: 2.3.3
build number : Gingerbread.jpkh1
ممنون از لطفت.

Amir HS
01-04-2012, 14:33
علیرضا جان این رام خوبه فارسی رو هم داره :
[رام رسمی] ([Only registered and activated users can see links]) Galaxy SII اندروید جینجربرد 2.3.5 jpkj2 مخصوص ایران + زبان فارسی برای گلکسی اس2 ([Only registered and activated users can see links])

یه خورده با رام بالا کار کنید اگه مایل بودید میتونید بستنی حصیری رو هم روی گوشیتون نصب و تجربه کنید :
دانلود رام نهایی بستنی حصیری برای گالاکسی اس2 - Official ICS Galaxy S II (رام اندروید 4.0.1 و 4.0.3) ([Only registered and activated users can see links])

alirezakiani19
01-04-2012, 14:37
آقا امیر ممنون. ببخشید سوال پیچت کردما. شرمنده.ایشالله بیای شیراز جبران کنم!!!!!!

alirezakiani19
01-04-2012, 15:16
امیرخان درصد ریسک چنده عزیز؟

GalaxyNight
01-04-2012, 15:26
امیرخان درصد ریسک چنده عزیز؟
درصد ریسک با ادین درحد صفر هستش دوست عزیز ولی درصد ریسک آپدیت با کایز 50-50 هستش
چون همونطور که امیر عزیز گفت ممکنه وسط آپدیت کردن با کیز اینترنت مشکلی براش پیش بیاد و قطع بشه..!
در این صورتم آپدیتم قطع میشه و گوشی بریک میشه که واسه درست کردنش میری تو خرج;)
ولی آپدیت با ادین نه احتیاجی به اینترنت داره نه چیزی
زمان آپدیت گوشیم چیزی حدود 3 تا 4 دقیقه طول میکشه..!

liver
01-07-2012, 11:05
سلام
ببخشيد ميخواستم بپرسم كه آياروت كردن براي گوشي مضر يانه
ممنون ميشم توضيح بديد
بعديه سوال ديگه كه يه برنامه مناسب براي انتقال نرم افزار ازتلفن به رم گوشي كه عمل كنه من هر نرم افزاري ريختم امكان پذير نشد
مدل گوشي:xrperia mini
ممنون از زحماتتون

™OverLorD
01-07-2012, 11:25
سلام
ببخشيد ميخواستم بپرسم كه آياروت كردن براي گوشي مضر يانه
ممنون ميشم توضيح بديد
بعديه سوال ديگه كه يه برنامه مناسب براي انتقال نرم افزار ازتلفن به رم گوشي كه عمل كنه من هر نرم افزاري ريختم امكان پذير نشد
مدل گوشي:xrperia mini
ممنون از زحماتتون

‏در سیستم عامل لینوکس کاربری با بالاترین سطح دسترسی به تنظیمات و منابع سیستمی به نام کاربر روت هست.
این کاربر به طور پیش فرض در آندروید که با هسته لینوکس و بر پایه آن طراحی شده غیرفعاله اصطلاح روت کردن گوشی به معنای فعال کردن کاربر روت و باز کردن همه سطوح دسترسی برای دستکاری سیستم عامل برنامه ها و تنظیمات آن هست
روت کردن گارانتی گوشیو باطل می کنه و آسیبی به گوشی نمیرسونه
اینم برنامه انتقال برنامه ها به مموری کارت

galaxy sSs
01-07-2012, 17:17
salam.man gushie samsung galaxy s I9000 daram,chan rooz bad az nasbe game paradise island gushim hang kard!khamush roshan ke mikonam roshan mishe vali safeye asli nemiad ya agaram miad nemishe pattern vared kard,ya agaram beshe pattern vared kard baz gir mikone o kare Dgei nemishe kard!goftan lazeme system amel avaz she,bad ke dadam system amel nasb konan goftan be gushit 4 ta ram zadim hihkodumo ghabul nakard,shoma rahe hali midunin?!:(

amkalantari
01-09-2012, 10:49
سلام
می خواستم اگه ممکنه راه های رفتن به مارکت اندروید از روی گوشی را بدونم . اگه میشه کمک کنید (xperia x8)

gfdhugi
01-09-2012, 16:09
سلام
من یه سوال مهم داشتم:من گوشیم x10 mini pro هستش Android 2.1 داشت کردمش Android 2.3.5 حالا میخوا برگردونمش به Android 2.1 چی کار کنم؟

H.A.D.I
01-09-2012, 16:24
سلام
من یه سوال مهم داشتم:من گوشیم x10 mini pro هستش android 2.1 داشت کردمش android 2.3.5 حالا میخوا برگردونمش به android 2.1 چی کار کنم؟

سلام دوست من
خب شما یه رام با آندورید 2.1 بگیرید و بریزید...
به همین راحتی

موفق باشید

H.A.D.I
01-09-2012, 16:27
سلام
می خواستم اگه ممکنه راه های رفتن به مارکت اندروید از روی گوشی را بدونم . اگه میشه کمک کنید (xperia x8)

وقت بخیر
دوست من شما از شیلترکن و ازین جور چیزا استفاده کنید، مثلا وی+پی+ان یا پر+وکسی یا برنامه اوربوت و...

amkalantari
01-09-2012, 16:47
ممکنه بهترین راه را به صورته مختصر توضیخ دهید

mami73m
01-11-2012, 12:59
salam mikhastam bebinam chetor mishe ba mororgar andrido sitehaye farsiro dorost baz kone(manzoram kalamate farsiye)

™OverLorD
01-11-2012, 17:03
salam mikhastam bebinam chetor mishe ba mororgar andrido sitehaye farsiro dorost baz kone(manzoram kalamate farsiye)

دوست لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید و سوالاتون رو به زبان فارسی مطرح کنید
اگه رامتون فارسی باشه همه مرورگرها فارسی رو درست نشون مید ه اگه ن ه باید از مروگر ها ی اپرا موبایل یا فایرفکس استفاده کنید

tooti
01-11-2012, 21:30
دقت کردین چقدر من مظلومم ؟!الان یک ماهه از آخرین سوالم گذشته یکی نگفت تو سوالی داشتی عزیزم!!:nono:

Amir HS
01-12-2012, 10:59
ممکنه بهترین راه را به صورته مختصر توضیخ دهید

دوست عزیز خدمت شما
آموزش دسترسی به مارکت در کشور هایی که دسترسی ممنوع است ([Only registered and activated users can see links])
با تشکر از دوست خوبم محمد جان

hadi kabi
01-12-2012, 20:33
سلام من x8 دارم میخوامی بازی نصب کنم ولی نمیشه مشکل حافظه دارم لطفا راهنمای کنید میخوام مسیر نصب مموری باشه

Amir HS
01-13-2012, 14:35
سلام من x8 دارم میخوامی بازی نصب کنم ولی نمیشه مشکل حافظه دارم لطفا راهنمای کنید میخوام مسیر نصب مموری باشه

دوست من فكر نكنم بشه مسير نصب برنامه ها رو تغيير داد
بايد برنامه يا بازي رو ابتدا نصب كنيد بعد انتقال بديد به مموري كارت

pretfish
01-18-2012, 02:08
با سلام به همه دوستان
چندتا سوال داشتم اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم گوشی من xperia arc اندروید 2.3.3
1. باز بودن بوت لودر چیه و چه اربردی داره یکی از دوستان گفت دیگه بسته نمیشه اگه اینطوره مشکلی پیش نمیاد؟
2.روت چیه و فرق روشهای مختلف روت کردن؟
3.برای اپدیت گوشی حتما باید گوشی روت باشه؟
4. فرق کرنل فلش و رام عوض کردن چیه؟
5.اگر بخوام اندروید گوشیمو ارتقا بدم باید از کدوم روش برم؟
با تشکر قبلی از همه دوستان ببخشید یکم زیاد شدن

mohsen0861
01-24-2012, 17:04
سلام چطور ميتونم ليست مخاطبينم را با كامپيوتر ويرايش كنم . با HTC Sync وصل شدم ولي هر كاري كردم نشد .
ممنون ميشم راهنماييم كنيد .:bz:

doctor2049
01-25-2012, 08:03
برای سامسونگ ace ایاجاوا نصب می شود ونرم افزاری وجود دارد لطفا کمک کنید باتشکر

doctor2049
01-25-2012, 08:04
ایا اندروید ورزن 2.3جاوا نصب می شود و چه جوری با تشکر

danielbahrami
01-27-2012, 21:13
می خواستم بدانم بهترین پلیر برای گوشی های اندروید چیست که خیلی هم سریع باشد و همه ی فرمت ها را ساپورت کند. فرمت مورد نظر من asx است که بسیار کمیاب می باشد و هیچ نرم افزاری پیدا نکرده ام که بتواند آن را پخش کند.

mohammad2x
01-28-2012, 16:24
salam ghaziye in hack kardan x8 o part kardan ram vaaaa man ke nafahmidam man mikham narm afzaraye ziyadi nasb konam
HELP HELP

chitoz
02-01-2012, 10:52
سلام دوستان به تازگی عضو سایت شدم به نظر میاد در دیدگاه اول کارتون20 باشه اما سوال من که1 ماه در گیرم وکسی راه حلی نداشته باسم
من گوشی سامسونگ گالکسی مینی(gt-s5570)دارم 1ماه هر برنامه ای میخام نصب کنم میگه نرم اقزار کاربردی نصب نیست و برنامه مورد نظر من نصب نمیشه چه کنم؟ کمک فوری شما نیازمندیم

nokia phone
02-01-2012, 11:39
سلام خسته نباشین تو نوکیا امکاناتی بود که وقتی گوشی زنگ میخورد وقتی نمیخواستیم جواب بدیم گزینه ی silence رو میزدیم صدای گوشی میشد اما همچنان زنگ میزد (اما صداش در نمی اومدا) حالا تو آندروید مثل اینکه اینجور گزینه نیست. هست یا من نمیتونم پیدا کنم؟ یا برنامه ای واسه این کار هست؟ خواهشا کمک کنین گوشی من samsung galaxy s i9000 (2.3.3 هستش!
ممنون میشم (نمیدونم جای خوبی از شما پرسیدم یا نه؟ هرچی گشتم قسمت درخواست برنامه رو نتونستم پیدا کنم اصلا نمیدونم که واسه این کار برنامه لازمه یا نه؟ به هر حال شرمندم به بزرگیتون ببخشین)

GalaxyNight
02-01-2012, 12:19
سلام خسته نباشین تو نوکیا امکاناتی بود که وقتی گوشی زنگ میخورد وقتی نمیخواستیم جواب بدیم گزینه ی silence رو میزدیم صدای گوشی میشد اما همچنان زنگ میزد (اما صداش در نمی اومدا) حالا تو آندروید مثل اینکه اینجور گزینه نیست. هست یا من نمیتونم پیدا کنم؟ یا برنامه ای واسه این کار هست؟ خواهشا کمک کنین گوشی من samsung galaxy s i9000 (2.3.3 هستش!
ممنون میشم (نمیدونم جای خوبی از شما پرسیدم یا نه؟ هرچی گشتم قسمت درخواست برنامه رو نتونستم پیدا کنم اصلا نمیدونم که واسه این کار برنامه لازمه یا نه؟ به هر حال شرمندم به بزرگیتون ببخشین)
خواهش میکنم دوست عزیز

شما وقتی گوشیتون زنگ میخوره یبار دکمه پاور رو فشار بدید هم صفحه خاموش میشه هم صدای زنگ قطع میشه ولی تماس سرجای خودش هست
یعنی همون گزینه سایلنت نوکیا هستش
موفق باشید:bv:

GalaxyNight
02-01-2012, 12:22
سلام دوستان به تازگی عضو سایت شدم به نظر میاد در دیدگاه اول کارتون20 باشه اما سوال من که1 ماه در گیرم وکسی راه حلی نداشته باسم
من گوشی سامسونگ گالکسی مینی(gt-s5570)دارم 1ماه هر برنامه ای میخام نصب کنم میگه نرم اقزار کاربردی نصب نیست و برنامه مورد نظر من نصب نمیشه چه کنم؟ کمک فوری شما نیازمندیم
دوست عزیز هر برنامه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممکنه برنامه مورد نظرتون با ورژن سیستم عامل گوشیتون سازگار نباشه ها

H.A.D.I
02-01-2012, 12:55

سلام دوست عزیز
میشه پسوند اون برنامه های که نصب میکنید رو بگید منظورم فرمتشونه که چیه؟!

موفق باشید

hansol45
02-02-2012, 11:24
سلام و سپاس از زحمات دوستانی که پاسخگوی مشکلات کاربران هستند.

من یک گلکسی اس 2 دارم و چند مشکل من رو آزار میده لطف کنید و راهنمایی ام کنید:

1- از سیم کارت نمیتونم شماره هایی رو که اسم فارسی دارند ایمپورت کنم

2- موقع تنظیم آلارم و جهت جلوگیری از مزاحمت شبانه صدا رو میبندم و در این موقع آلارم هم صداش بسته میشه.

متشکرم//

mohammad2x
02-02-2012, 17:26
SLM
MAN X8 DARAM MIKHAM ADOBE FLASH PLAYER BARAYE ANDROIDE 2.1 DOWN KONAM HARCHI GASHTAM PEYDA NAKARDAM
MISHE KOMAKAM KONID
AGE RAHE KHASI BARAYE NASB DARE LOTF KONI DTOOZIH BEDID
:dance::dance::dance::dance::dance::dance:

mansari51
02-04-2012, 10:51
با عرض سلام
من گوشی xperia mini دارم. مدتی است بعد از نصب چند ابزار و تم زنده, گوشیم مشکلی پیدا کرده که پس از چند دقیقه کار با هر برنامه یا بازی؛ گوشی مختل شده و آن برنامه یا بازی خود به خود خارج شده و منوهای گوشی خود به خود می آیند و می روندتا جایی که عملا نمی توان با گوشی کار کرد. این مشکل با مستر ریست حل نشد. خودم فکر می کنم نیاز به نصب مجدد سیستم عامل (آندروید 2.3) هست. اگر امکان دارد مرا راهنمایی کنید.
با سپاس

alialiali2
02-04-2012, 12:19
سلام دوستان عزیز من برنامه pc suite
گوشی htc-hd7
اما نیاز به آپ دیت داره لطفا جدیدترین ورژنش رو برام بذارید

abia
02-05-2012, 18:44
سلام دوستان من اکسپلور راروی
xperia x8
نصب کردم ولی موقع بازشدن این پیام رامیده
please use official version from
android market

mhmdhdr.m
02-05-2012, 20:11
سلام من گوشی HTC Wildfire دارم بعضی از نرم افزار ها روی گوشی من نصب نمیشه در حالی که روی گوشی دوستم که همین مدله نصب میشه. مثل نرم افزار navitel. کلافه شدم. خواهش میکنم کمک کنید. جالبه که بعضی از نرم افزارهایی که قبلا یه بار نصب کردم هم بعضیاشو نصب میکنه بعضیاشو نصب نمیکنه. میشه بگید علت چیه؟ ممنون میشم.

Amir HS
02-05-2012, 22:30
سلام دوستان من اکسپلور راروی
xperia x8
نصب کردم ولی موقع بازشدن این پیام رامیده
please use official version from
android market

دوست من شما جدیدترین نسخه برنامه رو نصب کن ببین همین مشکل هست

سلام من گوشی htc wildfire دارم بعضی از نرم افزار ها روی گوشی من نصب نمیشه در حالی که روی گوشی دوستم که همین مدله نصب میشه. مثل نرم افزار navitel. کلافه شدم. خواهش میکنم کمک کنید. جالبه که بعضی از نرم افزارهایی که قبلا یه بار نصب کردم هم بعضیاشو نصب میکنه بعضیاشو نصب نمیکنه. میشه بگید علت چیه؟ ممنون میشم.

نمیدونم والا همچین مشکلی تقریبا غیر معمول هست
شما یکدور گوشی رو برگردونید به تنظیمات کارخانه ببینید درست میشه

abia
02-06-2012, 08:19
جدیدترین رانصب کردم باز همین طوربودوچراباخودگوشی نمیشه
نرم افزارهاش رادانلودکرد

monge
02-06-2012, 13:54
سلام.ببخشید چطوری میشه در آندروید با استفاده از دکمه های گوشی(مستر ریست)کنیم؟؟

Amir HS
02-07-2012, 15:17
جدیدترین رانصب کردم باز همین طوربودوچراباخودگوشی نمیشه
نرم افزارهاش رادانلودکرد

دوست من ما تو ایران به مارکت دسترسی نداریم که بتونیم نرم افزار های اندروید رو تو گوشیمون دانلود کنیم

سلام.ببخشید چطوری میشه در آندروید با استفاده از دکمه های گوشی(مستر ریست)کنیم؟؟

دوست من فکر کنم گوشیهای مختلف اندرویدی با هم فرق دارن روش های مستر ریست کردن با دکمه ها

qurter1400
02-22-2012, 12:32
سلام
من یک گوشی سامسونگ ace. دارم.
هیچ دیکشنری روی اون کار نمیکنه. بنظرتون چیکارش کنم؟؟

Amir HS
02-24-2012, 21:13
سلام
من یک گوشی سامسونگ ace. دارم.
هیچ دیکشنری روی اون کار نمیکنه. بنظرتون چیکارش کنم؟؟

دوست من شما به بخش زیر یه سر بزنید مسلما یکی از اونها روی گوشیت کار میکنه
دیکشنری ، دائرة المعارف |Dic & reference| ([Only registered and activated users can see links])

ali_mahshar
02-27-2012, 22:07
سلام عزیزان اقا من یه سنسیشن دارم اما وایرلسش کار نمیکنه وقتی روی wifi کلیک میکنم میخواد روشن شه مینویسه eror چیکار باید بکنم درست بشه؟ hboot 1.23 android version 2.3.4 software number 1.50.415.1 baseband number 11.65.3504.00u_11.19.3504.29_2 اگه کسی کمک کنه ممنون میشم گوشی دست دو گرفتم از کسیم که گرفتم میگفت من هیچ کار سیستمی روش انجام ندادم شرکتیه زنگ زدم بهش میگه من با وایرلسش کار میکردم کار میکرد.گوشیم تو قسمت بوت که میرم نوشته looked پایینش نوشته pyramid pvt ship s-off rl

radio 11.19.3504.29_2 لطفا بگین چیکار کنم درست شه.گوشیم روت و s-off هست یا نه.مشکل وایرلسمو اگه حل کنین ممنون میشم

sevenstar
02-27-2012, 23:57
من ی مشکل دارم اونم اینه که موقه ای که میخوام تبلت رو اپدیت کنم به اندروید 4 علامت تعجب میاد تو دست غول اندروید
تبلتم روت شده
مشکلش چیه؟

alirezaa1987
03-01-2012, 21:44
سلام.گوشی xperia x8 رو چطوری میشه به ورژن جدید تر اپدیت کرد(مثلا اندروید 2.2).من اطلاعاتم در مورد آندروید خیلی کمه اگه میشه توضیح کامل بدین.مرسی

serrico27
03-05-2012, 08:00
سلام.من گوشی گالاکسی جیو دارم.بهضی مواقع ویبره اش کار نمی کنهوتنضیمات ویبره روی always هستش.لطفا راهنماییم کنید.ایراد سخت افزاری هست یا ؟؟ممنوون

serrico27
03-05-2012, 08:05
سلام.من گوشی گالاکسی جیو دارم.بهضی مواقع ویبره اش کار نمی کنهوتنضیمات ویبره روی always هستش.لطفا راهنماییم کنید.ایراد سخت افزاری هست یا ؟؟ممنوون

ehsanlaae
03-05-2012, 23:03

سلام.چند نکته مىتونه باشه.
1. ممکنه حالت power saving باترى روشن باشه و وقتى شارژت کم ميشه ويبرتو خاموش ميکنه.
خيالت راحت سخت افزارى نيست.اگه حالت بالا نبود يه بک آپ بگير گوشيو مستر ريست کن.

serrico27
03-06-2012, 09:12
سلام.حالت power saving رو چجوری میشه فعال یا غیر فعال کرد؟
اگه این مورد نبود چطور master reset کنم؟؟
مرسیییی:boredom:

Amir HS
03-06-2012, 09:27
سلام.حالت power saving رو چجوری میشه فعال یا غیر فعال کرد؟
اگه این مورد نبود چطور master reset کنم؟؟
مرسیییی:boredom:

دوست من حالت پاور سیوینگ رو نمیشه فعال یا غیر فعال کرد چون اتوماتیک خودش فعال یا غیر فعال میشه
برای مستر ریست باید کد :#3855*2767* رو بزنی که هر چیزی تو هارد گوشیت داره پاک میشه

serrico27
03-06-2012, 12:03
دوست عزیزم.hard reset رو با کدی که گفتین انجام دادم.روت هم کردم.ولی باز همون مشککلو دارم..:boredom:

Amir HS
03-06-2012, 21:05
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰﻡ.hard reset ﺭﻭ ﺑﺎ ﮐﺪﯼ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻡ.ﺭﻭﺕ ﻫﻢ ﮐﺮﺩﻡ.ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﺸﮑﮑﻠﻮ ﺩﺍﺭﻡ..:boredom:

ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﺍﮔﻪ ﻣﺴﺘﺮ ﺭﯾﺴﺖ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﻣﺸﮑﻠﺘﻮﻥ ﺣﻞ ﻧﺸﺪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ
ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭﯾﻪ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺗﻌﻤﯿﺮﮐﺎﺭ ﻣﺎﻫﺮ ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﯾﺪ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ

alirezaa1987
03-08-2012, 23:56
سلام.گوشی xperia x8 رو چطوری میشه به ورژن جدید تر اپدیت کرد(مثلا اندروید 2.2).من اطلاعاتم در مورد آندروید خیلی کمه اگه میشه توضیح کامل بدین.مرسی

یعنی یه نفر نیس که جواب ما رو بده؟؟!!

alieghbal
03-09-2012, 23:37
با تشکر من برنامه ایکس ریکاوری رو نصب کردم ومیخوام بدونم چطور میشه باهش برنامه نصب کنم(نصب برنامه از طریق ریکاوری)

farhad07
03-10-2012, 19:44
دوستان من MX_Video_Player_Pro_v1.5a اینو رو s2 نصب کردم اما بعد از پخش 10 ثانیه خود به خود قطع میشه مشکل از کجاست درضمن چه کدکی رو براش دانلود کنم ؟

mandanabarati
03-11-2012, 20:01
سلام..
من بعد از آپدیت اندروید روی گلکسی تب به نسخه 2.3.3 نمی توانم از Static ip استفاده کنم و هر ip دستی که می دهم مجددا یک ip دیگه میگیره با اینکه تیک static ip رو فعال میکنم و تنظیمات رو save می کنم.
کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟

mostafaalipour
03-15-2012, 08:30
سلام .میشه طرز استفاده از برنامه voice change 3.0 رو واسم بگی.
اگه اینجا نباید مشکل نرم افزاری پرسید لطفا راهنمایی کنید که کدوم قسمت از سایت باید برم

HASRAT
03-15-2012, 13:18
سلام میشه در روت کردن گوشی LG P920 3D کمک کنید ؟ من با برنامه super one click امتحان کردم ولی در قسمت آخر گیر میکنه و تموم نمیشه ...با برنامه z4root هم روی گوشی امتحان کردم نمیشه .لطفا راهنمایی کنید.. (ورژن 2.3.5)

m20
03-16-2012, 01:22
با سلام
من گوشی اریکسون اکسپریا ری خریدم اگه امکانش هست از کدوم قسمت برنامه و بازی دانلود کنم که به گوشی من بخوره در ضمن نحوه نصبش هم به من توضیح بدید با تشکر

H.A.D.I
03-16-2012, 03:42
با سلام
من گوشی اریکسون اکسپریا ری خریدم اگه امکانش هست از کدوم قسمت برنامه و بازی دانلود کنم که به گوشی من بخوره در ضمن نحوه نصبش هم به من توضیح بدید با تشکر

سلام دوست من
شما میتونید به اینجا مراجعه بکنید که همچی گیرتون میاد:

برنامه های آندوید:

بازی های آندروید:

زیباسازی آندروید:

m20
03-16-2012, 09:41
سلام دوست من
شما میتونید به اینجا مراجعه بکنید که همچی گیرتون میاد:

برنامه های آندوید:

بازی های آندروید:

زیباسازی آندروید:

با سلام یک سوال دیگه داشتم من گوشیم انگلیس هست متنش ایا میشه فارسی کرد. من تو سیتینک رفتم فارسی نداشت راهی وجود نداره برای فارسی شدن گوشیم مرسی

HASRAT
03-16-2012, 10:47
سلام میشه در روت کردن گوشی LG P920 3D کمک کنید ؟ من با برنامه super one click امتحان کردم ولی در قسمت آخر گیر میکنه و تموم نمیشه ...با برنامه z4root هم روی گوشی امتحان کردم نمیشه .لطفا راهنمایی کنید.. (ورژن 2.3.5)

چی شد ؟:dj:

m20
03-16-2012, 14:49
با سلام دو سوال دیگه داشتم من برنامه دانلود کردم و از طریق کامپیوتر به قسمت آدر وشی منتقل کردم حالا نمی دونم باید چه جوری نصب کنم هر جا گشتم تو گوشی قسمت آدر را پیدا نکردم چکار باید بکنم در ضمن من گوشیم انگلیسی هست متنش ایا میشه فارسی کرد. من تو سیتینک رفتم فارسی نداشت راهی وجود نداره برای فارسی شدن گوشیم مرسی گوشی:اکسپریا ری

m20
03-16-2012, 14:54
با سلام دو سوال دیگه داشتم من برنامه دانلود کردم و از طریق کامپیوتر به قسمت آدر گوشی منتقل کردم حالا نمی دونم باید چه جوری نصب کنم هر جا گشتم تو گوشی قسمت آدر را پیدا نکردم چکار باید بکنم برنامه خاصی میخواد لطفا کمکم کنید در ضمن من گوشیم انگلیسی هست متنش ایا میشه فارسی کرد. من تو سیتینک رفتم فارسی نداشت راهی وجود نداره برای فارسی شدن گوشیم مرسی گوشی:اکسپریا ری

ahooyee
03-17-2012, 22:40
سلام
من روی گوشیم (xperia mini) رمز گذاشتم یادم رفته
میخوام مستر ریست کنم اما هر جا رفتم یا mini pro رو توضیح دادن یا x10 mini
لطف می کنید اگه کمک کنید

siamak69ss
03-20-2012, 13:17
سلام...من گوشی n72 خودم رو فروختم و پوشه mail رو نگه داشتم بخاطر مسیج هام...میشه راهنمایی کنین که چطور میشه اس ام اس هام رو به گوشی اندرویدم بریزم؟راهی بجز برنامه ovi هس؟چون دیگه گوشی نوکیایی در دسترس ندارم

alirezaa1987
03-21-2012, 22:15
یعنی یه نفر نیس که جواب ما رو بده؟؟!!

من هنوز منتظر جواب هستم! یعنی انجمن تخصصصی اندروید نمیتونه راهنمایی کنه واقعا!!

afshin_ms
03-25-2012, 17:07
ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﻧﯿﺲ ﮐﻪ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﺎ ﺭﻭ ﺑﺪﻩ؟؟!!

ﺑﺒﯿﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ Sony Ericsson update service ﺭﻭ ﺩﺍﻧﻠﻮ ﮐﻦ ﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﻦ ﺭﻭ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﺑﻌﺪ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮ ﺑﺎ ﮐﺎﺑﻞ ﻭﺻﻞ ﮐﻦ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﻭ ﻃﺒﻖ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﯿﮕﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯼ ﺍﮔﻪ ﺁ~ﺩﯾﺘﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﺼﺐ ﻣﯿﺸﻪ ﺭﻭ ﮔﻮﺷﯿﺖ.

afshin_ms
03-25-2012, 17:16
ﺳﻼﻡ...ﻣﻦ ﮔﻮﺷﯽ n72 ﺧﻮﺩﻡ ﺭﻭ ﻓﺮﻭﺧﺘﻢ ﻭ ﭘﻮﺷﻪ mail ﺭﻭ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻣﺴﯿﺞ ﻫﺎﻡ...ﻣﯿﺸﻪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﻦ ﮐﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺱ ﺍﻡ ﺍﺱ ﻫﺎﻡ ﺭﻭ ﺑﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪﻡ ﺑﺮﯾﺰﻡ؟ﺭﺍﻫﯽ ﺑﺠﺰ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ovi ﻫﺲ؟ﭼﻮﻥ ﺩﯾﮕﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﻧﻮﮐﯿﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﻧﺪﺍﺭﻡ

ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﻮ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻫﺴﺖ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ mobileGo ﺍﮔﻪ ﺳﺮﭺ ﮐﻨﯽ ~ﯾﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﺩﯾﺪﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﻭﻟﯽ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻡ.ﯾﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮐﻦ.

afshin_ms
03-25-2012, 17:26
ﺳﻼﻡ
ﻣﻦ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﺷﯿﻢ (xperia mini) ﺭﻣﺰ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﯾﺎﺩﻡ ﺭﻓﺘﻪ
ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﻣﺴﺘﺮ ﺭﯾﺴﺖ ﮐﻨﻢ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺭﻓﺘﻢ ﯾﺎ mini pro ﺭﻭ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻥ ﯾﺎ x10 mini
ﻟﻄﻒ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﮔﻪ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﯿﺪ
ﮔﻮﺷﯽ ﻣﯿﻨﯽ ﺑﺎ ﻣﯿﻨﯽ ~ﺭﻭ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻧﺪﺍﺭﻩ.
ﺷﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﯾﮑﺎﻭﺭﯼ ﺭﻭ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯽ ﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﻭﻥ ﻓﮑﺘﻮﺭﯼ ﺭﯾﺴﺖ ﮐﻨﯽ.
ﺑﺮﺍ ﻧﺼﺐ ﺭﯾﮑﺎﻭﺭﯼ ﺭﻭﺵ ﺯﯾﺮ ﺭﻭ ﺍﮐﺜﺮ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﯼ ﺍﮐﺲ~ﺭﯾﺎ ﮐﺎﺭﺑﺮﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ ﻫﯿﭻ ﺿﺮﺭﯼ ﻫﻢ ﺑﺮﺍ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﺩﻗﺖ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻩ

afshin_ms
03-26-2012, 15:59
با سلام دو سوال دیگه داشتم من برنامه دانلود کردم و از طریق کامپیوتر به قسمت آدر گوشی منتقل کردم حالا نمی دونم باید چه جوری نصب کنم هر جا گشتم تو گوشی قسمت آدر را پیدا نکردم چکار باید بکنم برنامه خاصی میخواد لطفا کمکم کنید در ضمن من گوشیم انگلیسی هست متنش ایا میشه فارسی کرد. من تو سیتینک رفتم فارسی نداشت راهی وجود نداره برای فارسی شدن گوشیم مرسی گوشی:اکسپریا ری

عزیز راجب سوال اولت نمیدونم آدر چیه ولی شما میتونی برنامه root explorer رو از سایت دانلود کنی بریزی رو یه گوشی دیگه و اونو با بلوتوث برا گوشیت بفرستی و نصبش کنی بعد برنامه رو باز کنی و توش دنبال اون جایی که برنامه ها رو ریختی بگردی و با تپ کردن اون برنامه ها رو یکی یکی نصب کنی.
راجب سوال دومت که میگی فارسی نمیشه معمولا اکثر گوشی هایی که میان تو ایران منو فارسی دارن ولی اگه نداره شما تو بخش مخصوص گوشیت تو سایت بگرد دنبال فارسی ساز اگه نبود یه سر برو فروم معروف xda ([Only registered and activated users can see links]) اونجا حتما پیدا میکنی.

m20
03-26-2012, 22:32
عزیز راجب سوال اولت نمیدونم آدر چیه ولی شما میتونی برنامه root explorer رو از سایت دانلود کنی بریزی رو یه گوشی دیگه و اونو با بلوتوث برا گوشیت بفرستی و نصبش کنی بعد برنامه رو باز کنی و توش دنبال اون جایی که برنامه ها رو ریختی بگردی و با تپ کردن اون برنامه ها رو یکی یکی نصب کنی.
راجب سوال دومت که میگی فارسی نمیشه معمولا اکثر گوشی هایی که میان تو ایران منو فارسی دارن ولی اگه نداره شما تو بخش مخصوص گوشیت تو سایت بگرد دنبال فارسی ساز اگه نبود یه سر برو فروم معروف xda ([Only registered and activated users can see links]) اونجا حتما پیدا میکنی.
منظورم نصب بازی و تم و... رو موبایلم بود من نمی دونم چه جوری نصب کنم لطفا کمکم کنید
در ضمن من ظور ارد گوشی بود other در قسمت مموری کارت.
منتظرم کمکتون هستم

siamak69ss
03-27-2012, 01:13
ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﻮ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻫﺴﺖ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ mobileGo ﺍﮔﻪ ﺳﺮﭺ ﮐﻨﯽ ~ﯾﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﺩﯾﺪﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﻭﻟﯽ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻡ.ﯾﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮐﻦ.فکر کنم این از اس ام اس هام بک آپ بگیره و مخصوصه اندرویده ...من مشکلم اینه که چطوری پیامهایی که از نوکیام(از طریق پوشه)گرفتم بریزم داخل گوشی اندرویدم

G.StaR7
03-27-2012, 08:27
فکر کنم این از اس ام اس هام بک آپ بگیره و مخصوصه اندرویده ...من مشکلم اینه که چطوری پیامهایی که از نوکیام(از طریق پوشه)گرفتم بریزم داخل گوشی اندرویدم
دوست عزیز شما از این تاپیک استفاده کنین

سوپرایز:انتقال پیامک از گوشیهای نوکیا به اندرویید ([Only registered and activated users can see links])

afshin_ms
03-27-2012, 09:35
ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﻧﺼﺐ ﺑﺎﺯﯼ ﻭ ﺗﻢ ﻭ... ﺭﻭ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﻢ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﻢ ﻟﻄﻔﺎ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ
ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻣﻦ ﻇﻮﺭ ﺍﺭﺩ ﮔﻮﺷﯽ ﺑﻮﺩ other ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﮐﺎﺭﺕ.
ﻣﻨﺘﻈﺮﻡ ﮐﻤﮑﺘﻮﻥ ﻫﺴﺘﻢ

ﺍﮐﯽ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.
ﺷﻤﺎ 2ﺭﻭﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ، ﺑﺎﺯﯼ ﯾﺎ ﺗﻢ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯽ:
1-ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺍﺯ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﻧﺼﺐ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺭﻭ ﮔﻮﺷﯽ؛
ﮐﻪ ﻣﻦ ﺑﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ MobileGo ﺭﻭ ﺑﻬﺖ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﭼﻮﻥ ﻫﻢ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯽ ﻫﻢ ﺑﮏ ﺁ~ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻭ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺻﻔﺤﻪ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﻋﮑﺲ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺍﯾﻨﻢ ﺁﺩﺭﺳﺶ ﺗﻮ ﺳﺎﯾﺖ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ: [Only registered and activated users can see links]
2-ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻭﺕ ﺍﮐﺲ~ﻟﻮﺭﺭ ﮐﻪ ﺑﻨﻈﺮ ﻣﻦ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻓﺎﯾﻞ ﻣﻨﯿﺠﺮ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻫﺴﺖ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻟﯿﻨﮏ ﺯﯾﺮ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻦ ﺗﻮﺳﻂ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎ ﺑﻠﻮﺗﻮﺙ ﺑﻔﺮﺳﺖ ﺑﺮﺍ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﻭ ﻧﺼﺒﺶ ﮐﻦ؛ﺑﻌﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻭ ﮐﻪ ﺑﺎﺯ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﻓﺎﯾﻞ ﻫﺎﯼ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﮐﺎﺭﺗﺖ ﻭ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺭﻭﺕ ﺑﻮﺩﻥ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺑﻪ ﻓﺎﯾﻞ ﻫﺎﯼ ﺳﯿﺴﺘﻤﯽ ﻫﻢ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﺑﻌﺪﻡ ﺑﺮﻭ ﻫﻤﻮﻥ ~ﻭﺷﻪ other ﺭﻭ ~ﯾﺪﺍ ﮐﻦ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﺗﻮ ﻧﺼﺐ ﮐﻦ.ﺍﯾﻨﻢ ﻟﯿﻨﮑﺶ:

ﺍﮔﻪ ﮔﻮﺷﯿﺘﻢ ﺭﻭﺕ ﮐﻨﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﺑﻬﺘﺮﻩ.
ﺑﺎﺯﻡ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﻡ ﺏ~ﺭﺱ. :d

mehrra
04-03-2012, 17:01
دوستان آیا نرم افزار Ovi Maps باری سیستم عامل آندروید وجود داره یا نه؟

سوال بعدیم اینه ، گوشیم گلکسی جیو هستش من هر وقت میخوام با گوگل مپ یا نرم افزار های مشابه کار کنم باید در فضای باز باشم تا امواج جی پی اس بهش برسه و این در مورد گوشی قبلیم که نوکیا ایکس 6 بود اصلاً صدق نمیکرد یعنی فضای باز و بسته براش مطرح نبود و موقعیتتو نشون میداد آیا میشه جی پی اس رو قویتر کرد؟

اگه کسی میدونه راهنمایی کنهsm=00 (7)sm=00 (2)sm=00 (3)

Amir HS
04-04-2012, 18:08
دوستان آیا نرم افزار Ovi Maps باری سیستم عامل آندروید وجود داره یا نه؟

سوال بعدیم اینه ، گوشیم گلکسی جیو هستش من هر وقت میخوام با گوگل مپ یا نرم افزار های مشابه کار کنم باید در فضای باز باشم تا امواج جی پی اس بهش برسه و این در مورد گوشی قبلیم که نوکیا ایکس 6 بود اصلاً صدق نمیکرد یعنی فضای باز و بسته براش مطرح نبود و موقعیتتو نشون میداد آیا میشه جی پی اس رو قویتر کرد؟

اگه کسی میدونه راهنمایی کنهsm=00 (7)sm=00 (2)sm=00 (3)

Ovi Maps که برای اندروید نیست ولی نقشه خون های خوبی برای اندروید هست
فکر نکنم بشه جی پی اس رو قویتر کرد مگه اینکه تو رام های جدیدی که میاد واسش بهبود پیدا کنه قابلیت کانکت شدن به ماهواره ها

milad1619
04-05-2012, 21:37
سلام دوستان اگه کسی نحوه اپدیت کردن گوشی به htc j15 v رو میدونه یا با تغییر دادن cid لطفا بهم کمک کنه

amkalantari
04-07-2012, 18:49
سلام
می خواستم بدونم opera mini next برای آندروید 2.1 هم هست
اگه هست از کجا میشه پیدا کرد ؟

i.zhobin
04-09-2012, 16:43
هر کاری میکنم نمیتونم مموری رو پیدا کنم نمیدونم کجا میره فقط یک جا رو پیدا میکنم نوشته کارت حافظه اما وقتی میرم توش برنامه های که توی مموری ریختم رو نشون نمیده تا نصب کنم منم نمیدونم چیکار کنم؟

aydin4
04-11-2012, 19:36
سلام خسته نباشید . من یه گالکسی ای 9001 دارم و جدید خزیدم و همش 5 تا برنامه زدم و تماما اون برنامه هایی که تو 9000 جواب میده اما بعضا میخوام صفحه گوشی رو باز کنم دگمه هاش قفل میشه و بعد یه مدت میگه با اجبار ببندم یا صبر کنم وقتی میگی با اجبار میره دفتر تلفن و چند لحظه بعد درست میشه

Amir HS
04-12-2012, 22:57
هر کاری میکنم نمیتونم مموری رو پیدا کنم نمیدونم کجا میره فقط یک جا رو پیدا میکنم نوشته کارت حافظه اما وقتی میرم توش برنامه های که توی مموری ریختم رو نشون نمیده تا نصب کنم منم نمیدونم چیکار کنم؟

دوست عزیز شما مدل گوشیتون چیه ؟؟
از چه رامی استفاده میکنید ؟؟
اگه مموری کارت رو پیدا نمیکنید یک فایل منیجر مثل ROOT Explorer نصب کنید و داخل برنامه دنبال emmc بگردید این همون مموری کارتتون هست

سلام خسته نباشید . من یه گالکسی ای 9001 دارم و جدید خزیدم و همش 5 تا برنامه زدم و تماما اون برنامه هایی که تو 9000 جواب میده اما بعضا میخوام صفحه گوشی رو باز کنم دگمه هاش قفل میشه و بعد یه مدت میگه با اجبار ببندم یا صبر کنم وقتی میگی با اجبار میره دفتر تلفن و چند لحظه بعد درست میشه

دوست عزیز احتمالا مشکل از لانچر گوشیتون هست
یه دور گوشیتون رو برگردونید به تنظیمات کارخانه ای درست میشه

akilis_1985
04-12-2012, 23:36
باسلام وخسته نباشی خدمت دوستان .مدیران سایت.من قبلانوکیاc7داشتم وراهنمایی مدیران این سایت اینقدرمفیدوجامع بودکه گوشیم راحت آپدیت میکردم.الان اریکسون NEOدارم چه جوری باید روش بازی HD نصب کنم هرچی نصب میکنم فقطآیکونش هست توش خالی وپیغام دانلود میده چیکاربایدکنم .لطفااگه میشه تصویری برام توضیح بدین.بازم متشکرم

Amir HS
04-12-2012, 23:39
باسلام وخسته نباشی خدمت دوستان .مدیران سایت.من قبلانوکیاc7داشتم وراهنمایی مدیران این سایت اینقدرمفیدوجامع بودکه گوشیم راحت آپدیت میکردم.الان اریکسون neoدارم چه جوری باید روش بازی hd نصب کنم هرچی نصب میکنم فقطآیکونش هست توش خالی وپیغام دانلود میده چیکاربایدکنم .لطفااگه میشه تصویری برام توضیح بدین.بازم متشکرم

دوست عزیز بازی های اندروید متفاوت هستند
یعنی هر گوشی فایل دیتا مربوط به خودش رو داره به خاطر چیپست های گرافیکی هر گوشی
شما یا باید دیتا همون بازی مربوط به گوشیه خودتون رو پیدا کنید و دانلود کنید یا باید از طریق وای فای متصل بشید به اینترنت و دیتا بازی رو دانلو کنید که بازی های hd دیتا های سنگینی هم دارند مثل 200 مگ تا 1 گیگ

saeed iT
04-13-2012, 16:49
با درود

من xperia x8 دارم ولی نمی تونم روش برنامه نصب کنم
مثل این که باید قبلش برنامه مدیریت روش نصب کنم!

میشه اینو توضیح بدید... به زبان ساده... و بهترین روش اش لطفا

با سپاس

Amir HS
04-13-2012, 22:27
با درود

من xperia x8 دارم ولی نمی تونم روش برنامه نصب کنم
مثل این که باید قبلش برنامه مدیریت روش نصب کنم!

میشه اینو توضیح بدید... به زبان ساده... و بهترین روش اش لطفا

با سپاس

دوست عزیز شما میتونید از تاپیک های زیر کمک بگیرید

نصب برنامه ها برروی گوشی های اندرویدی توسط کامپیوتر فقط با یک دابل کلیک ([Only registered and activated users can see links])
داغ داغ:ساده ترین روش برای نصب برنامه ها برروی گوشی های اندرویدی توسط کامپیوتر ([Only registered and activated users can see links])

saeed iT
04-13-2012, 22:56
یعنی در هر دو حالت باید از طریق pc به روی گوشی برنامه دلخواه رو نصب کرد؟
و نمیشه مستقیم از روی گوشی نصب کرد؟

saeed iT
04-14-2012, 13:31
من از هیچ کدوم از این دو روش نتیجه نگرفتم
میشه بیشتر توضیح بدید

MAJID5800
04-14-2012, 14:07
یعنی در هر دو حالت باید از طریق pc به روی گوشی برنامه دلخواه رو نصب کرد؟
و نمیشه مستقیم از روی گوشی نصب کرد؟

شما میتونی برنامه ها رو بریزی تو مموری کارت گوشی بعد از تو فایل منجر گوشی اون ها رو پیدا کنی و نصب کنی

saeed iT
04-14-2012, 14:32
شما میتونی برنامه ها رو بریزی تو مموری کارت گوشی بعد از تو فایل منجر گوشی اون ها رو پیدا کنی و نصب کنی

بله ولی مشکل اینه که اصلا محتویات رم منو نشون نمیده
یعنی توی گوشی اون برنامه هایی که روی رم کپی کردم رو نشون نمیده که بخوام حالا نصب شون بکنم!!
بخدا خسته شدم این چند روز از بس گشتم
چقد دردسر داره

اخرش هم نفهمیدیم چجوری میشه برنامه نصب کرد روی این گوشی

akilis_1985
04-15-2012, 13:05
باسلام وخسته نباشی خدمت دوستان .مدیران سایت.من قبلانوکیاc7داشتم وراهنمایی مدیران این سایت اینقدرمفیدوجامع بودکه گوشیم راحت آپدیت میکردم.الان اریکسون NEOدارم چه جوری باید روش بازی HD نصب کنم هرچی نصب میکنم فقطآیکونش هست توش خالی وپیغام دانلود میده چیکاربایدکنم .لطفااگه میشه تصویری برام توضیح بدین.بازم متشکرم

saeed iT
04-17-2012, 14:50
سرانجام تونستم نصب کنم برنامه روی اندروید(با pc suite)
فقط یه سوالی...
یعن فقط از روی pc میشه برناه نصب کرد روی گوشی؟
مستقیم زا روی گوشی نمیشه؟
حالا نصب کردنش هم هیچی. شاید بخوام واسه کسی برنامه رو بلوتوث کنم، اون وقت چی؟
گمان کنم با مدیریت برنامه ها بشه این کارو کرد، درسته؟
اگر ممکنه لینک این برنامه رو برایم بگذارید
گوشی من: xperia x8
سپاس

javad75
04-17-2012, 15:19
سلام من چند تا سوال دارم

گوشي=sony ericsson live with walkman
----------------
چه جوري مي تونم گوشيم را به آندوريد 4 آپيدت كنم؟؟
--------------
چه جوري بايد گوشيم را روت كنم؟؟
-------------
اگه گوشيم روت بشه مشكلي براش پيش نمياد؟؟؟
------------
موقع روت كردن چه برنامه هاي را از دست مي دم و چه تغيراتي در گوشيم به وجود مياد(كامل توضيح بديد)؟؟
-----------
بعد از اين كه گوشيم را روت كردم،آيا بازهم مي تونم از آپديت هاي كارخانه استفاده كنم؟؟
----------

در كل روت كردن خوبه يا نه؟؟

m_g_djstar
04-20-2012, 00:14
با سلام من گالکسی تب p1000 دارم و نرم افزاره نیمبازم تمام صفحه نمیشه تمام ورژن های جاوا رونر و جاوا می و تمامه نسخه های نیمباز رو تست کردم بازم جواب نداد
جالب اینجاست که گوشیو کار کرده گرفتم قبل از فرمت کردن نیمباز تمام صفحه میومد
منظورم همون نیمبازه چت روم داره آندرویده.......
Helpppppppppppppppppppppppppppppppppppp
با تشکر

sniperelite
04-20-2012, 18:28
سلام
آقا یه سوال داشتم من کل شیررازو زیرو رو کردم نت.نستم s2 کره ای پیدا کنم بالاخره رفتیم made china by samsung رو خریدیم الان چکش کردم دیدم هیچ فرقی نداره همه چیش شبیه همه با اصلیش به غیر یه چیزیش همین من و دیوونه کرده لطفا سریعا جواب می خوام که اگه خراب باشه برم پسش بدم
usb storage ماله من 11 gb هست ولی رو جعبش نوشته 16 gb باید باشه بعدش اصلش رو هم که دیدم 14.56 gb نوشته مال من چرا این قدر کمه؟!!!آیا گوشی اصلی نیست!؟گوشیم خرایبه؟!بعدش من s2 رو با چه برنامه ای به pc وصل کنم؟!

davood1365
04-20-2012, 22:02
سلام
من تازه واردم
توی بعضی از بازی ها و برنامه ها در کنار فایل نصبی صحبت از دیتا شده.قضیش چیه؟

ajid
04-20-2012, 23:40
سلام اولین گوشی اندرویدی ماله چه شرکتی بوده؟

shams mohammad
04-21-2012, 11:35
سلام دوستان من اکسپریا ری دارم هر برنامه ای که مربوط به ضبط مکالمات رو نصب میکنم فقط صدای خودم ضبط میشه یا اینکه بایستی حتما اسپیکر گوشی رو روشن کنم تا صدای طرف مقابل ضبط بشه لطفا راهنمای کنید از چه برنامه ای استفاده کنم ممنون

afshin_ms
04-23-2012, 16:14
ﺳﻼﻡﻣﻦ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩﻡﺗﻮﯼ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻓﺎﯾﻞ ﻧﺼﺒﯽ ﺻﺤﺒﺖ ﺍﺯ ﺩﯾﺘﺎ ﺷﺪﻩ.ﻗﻀﯿﺶ ﭼﯿﻪ؟ﺑﺒﯿﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﻣﺜﻞ ﺑﺎﺯﯾﻬﺎﯼ ﺍﭺ ﺩﯼ ﺑﺪﻟﯿﻞ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﮔﺮﺍﻓﯿﮏ ﺑﺎﻻﯾﯽ ﺩﺍﺭﻥ ﻭ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭ ﺣﺠﻢ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎﻻﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺟﺮﺍ ﺷﺪﻥ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﻓﺎﯾﻠﻬﺎﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺮﺍ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﻪ ﺟﺰ ﻓﺎﯾﻞ ﻧﺼﺐ ﺑﺎﺯﯼ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﻓﺎﯾﻞ ﺑﺎ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺩﯾﺘﺎ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺟﺮﺍ ﺷﺪﻥ ﺍﻭﻥ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻟﺰﺍﻣﯿﻪ ﻭ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﯾﺎ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩﺵ ﮐﺮﺩ ﯾﺎ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ.

afshin_ms
04-23-2012, 16:24
ﺳﻼﻡ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪﯼ ﻣﺎﻟﻪ ﭼﻪ ﺷﺮﮐﺘﯽ ﺑﻮﺩﻩ؟ﺍﻭﻟﯿﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪﯼ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺷﺮﮐﺖ HTC ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺍﺳﻢ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﻢ Dream ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺳﺎﻝ 2008 ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺷﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﻭﻣﺪ.

afshin_ms
04-23-2012, 16:34
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺍﮐﺲ~ﺭﯾﺎ ﺭﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﻫﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺿﺒﻂ ﻣﮑﺎﻟﻤﺎﺕ ﺭﻭ ﻧﺼﺐ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻓﻘﻂ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺩﻡ ﺿﺒﻂ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ ﺣﺘﻤﺎ ﺍﺱ~ﯾﮑﺮ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﮐﻨﻢ ﺗﺎ ﺻﺪﺍﯼ ﻃﺮﻑ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺿﺒﻂ ﺑﺸﻪ ﻟﻄﻔﺎ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﺯ ﭼﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻢ ﻣﻤﻨﻮﻥ

ﺑﺒﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﺩﺕ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ

shams mohammad
04-28-2012, 10:34
سلام دوستان من اکسپریا ری گرفتم اما نمیدونم چرا بیشتر برنامه ها روش نصب نمیشه ومینویسه نصب انجام نشد یا اینه پیغام میده بستن اجباری پردازش صورت نگرفت کمکم کنید ممنونم

robertohashem
04-28-2012, 23:09
سلام دوستان . htchd2 در علاالدين با روش DAF تبديل به اندرويد 2.2 كردم با برنامه universal androoy .... beta
خواستم روت كنم .نوشت this device ROOTED اما در برنامهاي Titanium Backup Pro v4.0.0و rootcheck نشان ميدهد كه موبايل روت نشده اما مشكلات اصلي من 1-پاك نشدن برنامه ها در سيستم 2-فاصله دار بودن حروف
3- مشکل کمی حافضه داخلی گوشیم .. که برای نصب اپلکیشن کافی نیست از app to sd هم استفاده میکنم ولی بازم حافظش پر میشه با توجه به اينكه همه برنامه ها بر روی اس دی هست .. ولی گویا هر اپی که نصب بشه به هرحال روی مموری داخلی هم مقداریش نصب میشه و فضا رو اشغال میکنه آیا راهی برای خالی کردن بیشتر مموری داخلی هست؟
لطفا نگوييد رام رو عوض كن چون پول ندارم[/QUOTE]

afshin_ms
04-29-2012, 16:12
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ . htchd2 ﺩﺭ ﻋﻼﺍﻟﺪﻳﻦ ﺑﺎ ﺭﻭﺵ DAF ﺗﺒﺪﻳﻞ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﻳﺪ 2.2 ﻛﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ universal androoy .... beta
ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺭﻭﺕ ﻛﻨﻢ .ﻧﻮﺷﺖ this device ROOTED ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻬﺎﻱ Titanium Backup Pro v4.0.0ﻭ rootcheck ﻧﺸﺎﻥ ﻣﻴﺪﻫﺪ ﻛﻪ ﻣﻮﺑﺎﻳﻞ ﺭﻭﺕ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﻣﺎ ﻣﺸﻜﻼﺕ ﺍﺻﻠﻲ ﻣﻦ 1-ﭘﺎﻙ ﻧﺸﺪﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﻴﺴﺘﻢ 2-ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺩﺍﺭ ﺑﻮﺩﻥ ﺣﺮﻭﻑ
3- ﻣﺸﮑﻞ ﮐﻤﯽ ﺣﺎﻓﻀﻪ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﮔﻮﺷﯿﻢ .. ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺼﺐ ﺍﭘﻠﮑﯿﺸﻦ ﮐﺎﻓﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﺯ app to sd ﻫﻢ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯﻡ ﺣﺎﻓﻈﺶ ﭘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻫﻤﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺍﺱ ﺩﯼ ﻫﺴﺖ .. ﻭﻟﯽ ﮔﻮﯾﺎ ﻫﺮ ﺍﭘﯽ ﮐﻪ ﻧﺼﺐ ﺑﺸﻪ ﺑﻪ ﻫﺮﺣﺎﻝ ﺭﻭﯼ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﻫﻢ ﻣﻘﺪﺍﺭﯾﺶ ﻧﺼﺐ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻓﻀﺎ ﺭﻭ ﺍﺷﻐﺎﻝ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺁﯾﺎ ﺭﺍﻫﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺎﻟﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﻫﺴﺖ؟
ﻟﻄﻔﺎ ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ ﺭﺍﻡ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﻛﻦ ﭼﻮﻥ ﭘﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻡ[/QUOTE]

ﺑﺒﯿﻦ ﺭﺍﺟﺐ ﮐﻢ ﺁﻭﺭﺩﻥ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺍﺯ ﻟﯿﻨﮏ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﺕ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ

ﺍﻭﻥ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺩﯾﮕﺖ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ ﻫﺴﺖ.ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﮕﺮﺩﯼ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺭﻭﺷﻬﺎﯾﯽ ﻫﺴﺖ ﺑﺮﺍ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺭﺍﻡ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﻧﺠﺎﻣﺶ ﺑﺪﯼ.
ﺑﺮﺍ ﺭﻭﺕ ﻫﻢ ﺑﺒﯿﻦ ﺗﻮ ﻣﻨﻮﻫﺎﺕ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ superuser ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﻧﻪ،ﮐﻪ ﺍﮔﻪ ﻫﺴﺖ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺭﻭﺕ ﻫﺴﺖ.

publisher
04-29-2012, 23:09
سلام!
خسته نباشید.طریقه ی آپدیت کردن رام وسیستم عامل اج تی سی دیزایر اج دی را لطفا شرح بدیدممنون.ور علت ارور process.com has been stoped بخاطرچی هست؟

farzad88
04-30-2012, 08:31
بچه ها این اپدیت ics 4 برای EVO 3D نیومده هنوز؟

afshin_ms
04-30-2012, 11:19
سلام!
خسته نباشید.طریقه ی آپدیت کردن رام وسیستم عامل اج تی سی دیزایر اج دی را لطفا شرح بدیدممنون.ور علت ارور process.com has been stoped بخاطرچی هست؟

هر چیزی در مورد گوشیتون میخواید بدونید در قسمت مخصوص گوشیتون هست،به آدرس زیر مراجعه کنید:

afshin_ms
04-30-2012, 11:42
بچه ها این اپدیت ics 4 برای evo 3d نیومده هنوز؟

هنوز زمان عرضه این آپدیت توسط htc مشخص نشده و معلوم نیست.

mohfa
04-30-2012, 12:40
سلام گوشی Sony Ericsson Live with Walkman cpu و chep graphicچه جوریه بازی های اندروید رو ساپورت میکنه کلا

Amir HS
05-03-2012, 10:20
سلام گوشی Sony Ericsson Live with Walkman cpu و chep graphicچه جوریه بازی های اندروید رو ساپورت میکنه کلا

دوست عزیز شما این برنامه رو که تو تاپیک زیر هست رو نصب کن روی گوشیت تمام مشخصات گوشی رو بهت میده از جمله سی پی یو و گرافیک رو

mohfa
05-03-2012, 16:27
سلام ممنون از راهنمایی هاتون ولی من با سیستم عامل اندروید اشنایی ندارم برنامه و بازی رو چه جوری نصب کنم اصلا این گوشی حافظه رم رو نشون نمیده

afshin_ms
05-04-2012, 16:30
ﺳﻼﻡ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﻭﻟﯽ ﻣﻦ ﺑﺎ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺍﺷﻨﺎﯾﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﻢ ﺍﺻﻼ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺭﻡ ﺭﻭ ﻧﺸﻮﻥ ﻧﻤﯿﺪﻩ

ﺩﻭﺳﺖ ﻣﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺼﺐ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﯾﻪ ﺭﻭﺵ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻓﺎﯾﻞ ﻣﺜﻞ ﺭﻭﺕ ﺍﮐﺲ~ﻟﻮﺭﺭ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺑﻠﻮﺗﻮﺙ ﺑﻪ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺑﻔﺮﺳﺘﯽ ﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯽ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ USB ﻭﺻﻞ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﯾﺰﯼ ﺭﻭ ﻣﻤﻮﺭﯼ ﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻫﻤﻮﻥ ﺭﻭﺕ ﺍﮐﺲ~ﻟﻮﺭﺭ ﺑﺮﯼ ﺍﻭﻧﺠﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺭﯾﺨﺘﯽ ﻭ ﺑﺎ ﺕ~ ﻫﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﺼﺒﺶ ﮐﻨﯽ ﺭﺍﻩ ﺩﻭﻡ ﻫﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺍﺯ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻭ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭ ﻧﺼﺐ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﺷﯽ ﻣﺜﻞ mobilego wondershare ﮐﻪ ﻫﻤﺶ ﺗﻮ ﺳﺎﯾﺘﻤﻮﻥ ﻣﻮﺟﻮﺩﻩ.
ﺭﺍﺟﺐ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﺭﻡ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﻢ ﺗﻮ ﺳﺎﯾﺘﺎ ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯿﺪ ﻧﻮﺷﺘﻦ ﮐﻪ ﭼﻘﺪﺭﻩ.

robertohashem
05-04-2012, 22:49
لطفا كمك كنيد .من htchd2 اندرويد روت شده را اشتباهاfont موجود در system توسط rootexplorer به sdcard منتقل ومجددا به system انتقال دادم اما حروف به صورت مربع شد و بعد از خاموش كردن موبايل ديدم بعد از ارم htc صفحه سياه شده و هر چند ثانيه در همان صفحه سياه تق تق صدا ميدهد اما در همان صفحه سياه ميماند.

دوستان كسي جواب نم دهد لطفا تلفن فوشگاه در تهران

mohfa
05-05-2012, 17:06
سلام به نظر شما گوشی با چیبست

Qualcomm MSM8255 Snapdragon

وگرافیک aderno و cpu1گیگا هرتز کلیه بازی های اندروید رو میکشه

Amir HS
05-05-2012, 18:14
لطفا كمك كنيد .من htchd2 اندرويد روت شده را اشتباهاfont موجود در system توسط rootexplorer به sdcard منتقل ومجددا به system انتقال دادم اما حروف به صورت مربع شد و بعد از خاموش كردن موبايل ديدم بعد از ارم htc صفحه سياه شده و هر چند ثانيه در همان صفحه سياه تق تق صدا ميدهد اما در همان صفحه سياه ميماند.

دوست عزیز شما احتمالا فونت سیستمی گوشی رو دستکاری کردید که رو آرم اچ تی سی گیر کرده
شما یه دور دیگه رام گوشیتو دوباره نصب کن تا مشکلت حل بشه

Amir HS
05-05-2012, 18:20
سلام به نظر شما گوشی با چیبست

Qualcomm MSM8255 Snapdragon

وگرافیک aderno و cpu1گیگا هرتز کلیه بازی های اندروید رو میکشه

دوست من تو گوشی های الان بازار ( با سی پی یو 4 هسته ای و گرافیک فوق العاده ) این مدل سی پی یو و گرافیک معمولی هست ولی بازی های اچ دی رو هم میتونه بکشه تقریبا اکثرشون رو جواب میده
ولی خوب باید تست کنی ببینی

BS69
05-06-2012, 16:28
ﺳﻼﻡ ﻣﻦ HTC Desire HD ﺩﺍﺭﻡﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ~ﻳﺶ ﮔﻮﺷﻲ ﺭﻭ ﺩﺍﺩﻡ ﻭﺍﺳﻢ ﺭﻭﺕ ﮐﺮﺩﺍﻻﻥ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻢ ﮔﻮﺷﻲ ﺭﻭ ﺑﻪ ﮐﺎﻣﻲ ﻭﺳﻠﺶ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ HTC sync ﺍﮔﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﻳﻴﻢ ﮐﻨﻴﺪﺍﻟﺒﺘﻪ ﻳﻪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ ﺩﺍﻥ ﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﺑﺪﺭﺩﻡ ﻧﺨﻮﺭﺩ

Amir HS
05-06-2012, 20:51
ﺳﻼﻡ ﻣﻦ HTC Desire HD ﺩﺍﺭﻡﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ~ﻳﺶ ﮔﻮﺷﻲ ﺭﻭ ﺩﺍﺩﻡ ﻭﺍﺳﻢ ﺭﻭﺕ ﮐﺮﺩﺍﻻﻥ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻢ ﮔﻮﺷﻲ ﺭﻭ ﺑﻪ ﮐﺎﻣﻲ ﻭﺳﻠﺶ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ HTC sync ﺍﮔﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﻳﻴﻢ ﮐﻨﻴﺪﺍﻟﺒﺘﻪ ﻳﻪ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ ﺩﺍﻥ ﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﺑﺪﺭﺩﻡ ﻧﺨﻮﺭﺩ

دوست عزیز روت کردن گوشی ربطی به برقراری ارتباط پی سی با گوشی نداره
شما برو تو تنظیمات گوشی حالت یو اس بی رو بزار HTC sync که پی سی گوشیتونو بشناسه

robertohashem
05-11-2012, 22:10
من htc hd2 andtoid 2.2 دارم. که روت شده حافظه داخلی گوشیم 512 مگ هست.ولی وقتی توی قسمت اینترنال استورج گوشی که میرم 148 مگ زده به ظاهر در برنامه app2sd برنامه ها در حافظه جانبي نصب ميشه اگه میشه راهنمایی کنید!!!چون الان دیگه به علت نصب برنامه ها ی مختلف حافضه داخلي گوشی داره پر میشه!!!

مصطفی
05-15-2012, 17:46
سلام لطفا برای غیر فعال کردن لاک اسکرین استوک اندروید راهی نشون بدید چون وقتی از قفل pattern استفاده میکنم باید از دو مرحله قفل عبورکنم

afshin_ms
05-16-2012, 09:58
من htc hd2 andtoid 2.2 دارم. که روت شده حافظه داخلی گوشیم 512 مگ هست.ولی وقتی توی قسمت اینترنال استورج گوشی که میرم 148 مگ زده به ظاهر در برنامه app2sd برنامه ها در حافظه جانبي نصب ميشه اگه میشه راهنمایی کنید!!!چون الان دیگه به علت نصب برنامه ها ی مختلف حافضه داخلي گوشی داره پر میشه!!!

دوست من شما از لینک زیر استفاده کنید احتمالا مشکل کمبود فضای گوشیتون کاملا حل میشه

afshin_ms
05-16-2012, 09:59
سلام لطفا برای غیر فعال کردن لاک اسکرین استوک اندروید راهی نشون بدید چون وقتی از قفل pattern استفاده میکنم باید از دو مرحله قفل عبورکنم

اون لاک اسکرین رو نمیشه غیر فعال کرد چون فابریکه رام هست و کاریش نمیشه کرد

barzegarhosein
05-16-2012, 17:06
سلام من می خوام به وایر لس دانشگاه متصل بشم برای این کار باید به گوشیم ای پی بدم تا به اینترنت وصل بشه کسی میدونه چه طور بهش ای پی بدی
گوشی من گالکسی اس 2

GalaxyNight
05-16-2012, 17:14
سلام من می خوام به وایر لس دانشگاه متصل بشم برای این کار باید به گوشیم ای پی بدم تا به اینترنت وصل بشه کسی میدونه چه طور بهش ای پی بدی
گوشی من گالکسی اس 2

دوست عزیز ip نمیخاد دیگه!!!
وقتی وای فای گوشی رو روشن کنی خودش میگرده مودم های روشن رو بهت نشون میده
حالا 2 حالت داره یا وایرلس ها قفل دارن یا نه
اگه قفل دارن که باید پین کدشو وارد کنی
اگرم نداشته باشه که روش کلیک میکنی به راحتی وصل میشی..!

barzegarhosein
05-17-2012, 07:59
دوست عزیز ip نمیخاد دیگه!!!
وقتی وای فای گوشی رو روشن کنی خودش میگرده مودم های روشن رو بهت نشون میده
حالا 2 حالت داره یا وایرلس ها قفل دارن یا نه
اگه قفل دارن که باید پین کدشو وارد کنی
اگرم نداشته باشه که روش کلیک میکنی به راحتی وصل میشی..!

رمزش رو دارم به مودم هم کانکت میشه ولی به اینترنت نمیره با روابط دانشگاه هم صحبت کردم گفت باید ای پی بهش داد با لب تاب هم به راحتی با رمز و ای پی دادن متصل میشه