انجمن تخصصی موبایل - اُ پی دی اِی فارسی

تبلیغات در او پی دی ای

تراوین گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی تبلیغات تبلیغات
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 46
    عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    24791
    تشکر از ايشان29 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مشکل بازگشت گلکسی اس 3 - Galaxy S3 از آندروید 4.3 به 4.1.2

سلام دوستان
    من رام گوشیم ۴٫۱٫۲ بود آپدیت کردم به ۴٫۳ ولی مشکل زیادی ندارم و در کل خوبه بجز گیرکردن بعضی مواقع در صفحه لاک ولی برای من خوبه همون روز پشیمون شدم گفتم برش گردونم به رام ۴٫۱٫۲ اصلی ایران بعد از این کار گوشیم روی علامت سامسونگ هی ریستارت میشه و بالا نمیاد بعد دوباره ۴٫۳ رو نصب کردم درست شد میخوام بدونم که دلیلش چیست که روی آرم سامسونگ مونده بود ۳ بار این کار رو کردم و درست نشد مجبور شدم ۴٫۳ بریزم و دیگه با ۴٫۱٫۲ بالا نیامد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چکار کنم گوشیم برگرده به آندروید 4.1.2 در ضمن من با اودین اینکار رو کردم.

2. 3 کاربر از hossein56 تشکر کرده اند :

عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    24791
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein56 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رام گوشیم ۴٫۱٫۲ بود آپدیت کردم به ۴٫۳ ولی مشکل زیادی ندارم و در کل خوبه بجز گیرکردن بعضی مواقع در صفحه لاک ولی برای من خوبه همون روز پشیمون شدم گفتم برش گردونم به رام ۴٫۱٫۲ اصلی ایران بعد از این کار گوشیم روی علامت سامسونگ هی ریستارت میشه و بالا نمیاد بعد دوباره ۴٫۳ رو نصب کردم درست شد میخوام بدونم که دلیلش چیست که روی آرم سامسونگ مونده بود ۳ بار این کار رو کردم و درست نشد مجبور شدم ۴٫۳ بریزم و دیگه با ۴٫۱٫۲ بالا نیامد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چکار کنم گوشیم برگرده به آندروید 4.1.2 در ضمن من با اودین اینکار رو کردم.
    سلام دوستان چون تو هیچ سایتی نبود خودم دست به کار شدم و تو سایتهای خارجی پیدا کردم گفتم شاید شما هم بخواهید بدانید:بعد از نصب رام 4.1.2 گوشی تو لوپ میفته برای حل این مشکل از راه زیر استفاده کنید:

Step 1 – If your Galaxy S3 gets stuck on Boot Logo, then turn off your device by taking out the battery and go into the Recovery Mode by pressing and holding Volume Up and Home Buttons and while holding these two buttons, press and hold the Power Button until you see some text on screen
    Step 2 – In the Recovery Mode, perform a factory reset by selecting “Wipe data/factory reset
    Step 3 – Then select “Wipe Cache Partition”. After that, reboot your device by selecting “Reboot System Now”. Your Galaxy S3 should start now. First boot will take some time so be patient
    بعد از حدودا 5 دقیقه گوشی بالا میاد و حله خوش باشید. (حسین شجاعی - [لينک ها فقط براي کاربران ثبت شده قابل مشاهده هستند ]) - مشمول زمبه اید اگه تشکر نکنید :-)

درضمن جواب به دوستانی که میگن از ورژن بالا نمیشه برگشت به ورژن پایین اگه کمی زبان انگلیسی بلد باشید تو سایتهای انگلیسی زبان تمام موارد گفته شده به راحتی هرچه تمام تر

عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    24791
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان چون تو هیچ سایتی نبود خودم دست به کار شدم و تو سایتهای خارجی پیدا کردم گفتم شاید شما هم بخواهید بدانید:بعد از نصب رام 4.1.2 گوشی تو لوپ میفته برای حل این مشکل از راه زیر استفاده کنید:

Step 1 – If your Galaxy S3 gets stuck on Boot Logo, then turn off your device by taking out the battery and go into the Recovery Mode by pressing and holding Volume Up and Home Buttons and while holding these two buttons, press and hold the Power Button until you see some text on screen
    Step 2 – In the Recovery Mode, perform a factory reset by selecting “Wipe data/factory reset
    Step 3 – Then select “Wipe Cache Partition”. After that, reboot your device by selecting “Reboot System Now”. Your Galaxy S3 should start now. First boot will take some time so be patient
    بعد از حدودا 5 دقیقه گوشی بالا میاد و حله خوش باشید. (حسین شجاعی - [لينک ها فقط براي کاربران ثبت شده قابل مشاهده هستند ]) - مشمول زمبه اید اگه تشکر نکنید :-)

درضمن جواب به دوستانی که میگن از ورژن بالا نمیشه برگشت به ورژن پایین اگه کمی زبان انگلیسی بلد باشید تو سایتهای انگلیسی زبان تمام موارد گفته شده به راحتی هرچه تمام تر

************************************************** **********************************************
    خیلی مهم ***** برگشتن سریل و آنتن گوشی گلکسی اس 3 I9300 بعد از دانگرید از 4.3 به 4.1.2 100 در صد تست و جواب داد
    ************************************************** **********************************************

گوشی و آنتن بر میگرده به قبل اگه بعد از آپدیت هم گوشیت توی لوپ افتاد باطری رو در بیار بعد جا بزن برو تو حالت وایپ و وایپ / فکتوری ریست کن بعد از آن گوشیت بالا میاد و مراحا بالا رو که گفتم انجام بده برگشت سریال و آنتن خیلی راحته همین مشکل منو یک هفته سر کار گذاشته بود که به سادگی هرچه تمام حل شد و برگشتم به آندروید 4.1.2 خودم

- اگه مشکل ریست شدن لوگو نداری و فقط مشکل آنتن و سریال داری از قسمت زیر استفاده کن

بعد از برگشت به 4.1.2 گوشیم دیگه انتن نمیداد و شماره سریال گوشیم تغییر کرده بود = اولش شده بود 0049 واما روش حل مشکل

1 – این فایل رو دانلود کنید
    [لينک ها فقط براي کاربران ثبت شده قابل مشاهده هستند ]

2- اودین مخصوص را از اینجا دانلود کنین (حتما ODIN 3.0.9)
    [لينک ها فقط براي کاربران ثبت شده قابل مشاهده هستند ]

حالا اول گوشی رو برگردونین به 4.1.2
    حالا اگه مشکل انتن دهی و مشکل شماره سریال داشتین :
    1. برنامه ادین را پس از دانلود و آنزیپ اجرا کنید.
    2- اودین رو باز کنین ودر قسمت CP فایل دانلود شده را انتخاب کنید (گوشی رو حالت دانلودینگ باشد)
    مطمئن شوید در اودین re-partition تیک نخورده باشد.
    بر روی Start کلیک کنید.
    پس از پر شدن کامل و نمایش کلمه pass گوشی خود را از کامپیوتر جدا کنید.
    الان باید مشکل شماره سریال و انتن دهی حل شده باشد
    حالشو ببرید

5. 11 کاربر از hossein56 تشکر کرده اند :

عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    129085
    تشکر از ايشان2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اقای شجاعی اگه میشه همون متن انگلیسی رو فارسی بگین خیلی ممنون چون من هم مشکل شما رو دارم مرسی

7. تشکر کننده:

عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    129085
    تشکر از ايشان2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته جواب منو ندادی ولی ترجمه کردم بافتم خدا عزیزت رو واست نگه داره مرسی

9. تشکر کننده:

عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    43486
    اپراتور
    تشکر از ايشان0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ba slm dustan man ye s3 kharidam k rosh androide 4.04 bud va toye baazi barnameha hang mikardo majbur mishodam batteryo dar arram bad goshio flash kardam 4.3 zadam alan servise antenesh nimiyad vali moshkele hangesh doros shode dar zemn vaqti goshio no kharidam barnameye super user rush bud taajob kardam ehsas mikonam goshi qhablan angolak shode age kasi has komakam kone mamnun misham alaan chikar konam k antenam biyad!!!!?

عنوان کاربر
    مدیر
    بخش
    عمومی و تخصصی اندروید
    گروه
    POPDA TEAM

نام کاربر
    امین
    مدل گوشي
    Samsung I9500 Galaxy S4
    شماره عضويت
    30884
    تشکر از ايشان6,112 بار در 2,563 پست
    میزان امتیاز
    16994

نقل قول نوشته اصلی توسط esi.press نمایش پست ها
    ba slm dustan man ye s3 kharidam k rosh androide 4.04 bud va toye baazi barnameha hang mikardo majbur mishodam batteryo dar arram bad goshio flash kardam 4.3 zadam alan servise antenesh nimiyad vali moshkele hangesh doros shode dar zemn vaqti goshio no kharidam barnameye super user rush bud taajob kardam ehsas mikonam goshi qhablan angolak shode age kasi has komakam kone mamnun misham alaan chikar konam k antenam biyad!!!!?
    یلام لزفا فارسی تایپ کنید
    راهنمایی های بالای دوستمون رو بخون عزیزم

امضا :
    اگه دوست داری تو بخش اندروید بهمون کمک کنی و همکار یه قسمت بشی یه پیغام بهم بده تا راهنماییت کنم
    مزایای کاربری ویژه سایت : درخواست لینک مستقیم رام ها ، دانلود برنامه و بازی های ویژه و ... ([لينک ها فقط براي کاربران ثبت شده قابل مشاهده هستند ] )
    [لينک ها فقط براي کاربران ثبت شده قابل مشاهده هستند ] """

! Since 2005 with Smartphones، Now with Android !

عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    62535
    اپراتور
    میزان امتیاز
    0

داداش من کردم سریال اومد ولی همچنان خطای شبکه میده؟؟

عنوان کاربر
    مدیر
    بخش
    عمومی و تخصصی اندروید
    گروه
    POPDA TEAM

نام کاربر
    امین
    مدل گوشي
    Samsung I9500 Galaxy S4
    شماره عضويت
    30884
    تشکر از ايشان6,112 بار در 2,563 پست
    میزان امتیاز
    16994

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed99 نمایش پست ها
    داداش من کردم سریال اومد ولی همچنان خطای شبکه میده؟؟
    اگر نتونستید با این روش ها برگردونید بدید با باکس براتون فلش بزنند

14. تشکر کننده:

عنوان کاربر
    عضو سایت

شماره عضويت
    62535
    اپراتور
    میزان امتیاز
    0

با باکس هم فلش زدم بازم نمیشه همون خطای رجستری میاد؟بیس باند و شماره سریال هم سالمه ولی بازم خطای شبکه میده

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین